Mercedes 190

Shitet nga: Labinot Neziri 28 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Vetura esht ne gjendje te rregullt, Per me shum na kontaktoni dhe do te bisedojm ne hollesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim