Lipjan | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 190

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:02 ,

Mercedes Benz 190 Dizel

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 22:28 ,

Shes Mercedes Benc 190 Diesel 2.5 5 shpejtsi + R

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 19:40 ,

Mercedes Benz 190 2 muaj Rks

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 07:23 ,

Mercedes 190

1 550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 19:12 ,

Shiten korrikat te podorne kan nevoj per riparim

120 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 19:12 ,

I REZERVUAR

1 299 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 08:57 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 21:11 ,

Mercede me regjistrim 6muj

1 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 21:03 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt koshnicat ABS

620 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 19:02 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt

630 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 09:06 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt

630 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 04:16 ,

Shes Mercedes190D

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 21:35 ,

mercedes 190 d

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 15:35 ,

U shit e gzoft pronari ��

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 08:52 ,

SHES BRANIK TE MERCEDESIT 190 PER MA SHUM INFO 045893771

65 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Mar 21:34 ,

Mercedesi 89

1 950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:35 ,

Shes mercedes 190

570 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 16:23 ,

1 vit rks 1.9 diesel kamera 045893771

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Shk 16:33 ,

Shitet ndrrim sharan zafir t4

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 14:03 ,

Mercedes 190 dizell

840 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:02 ,

Shitet ndrrim me sharan zafir

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 17:02 ,

Mercedes 190 D

870 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 15:16 ,

Shes Mercedes ne gjendje te mir +38345893771

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:25 ,

shes mersedes 190 1.9 ne gjendje te mir

570 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 19:51 ,

SHITET NDRROHET ME SHARAN ZAFIR

1 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 08:51 ,

Mercedes Benz 190 2.5d

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 23:24 ,

mercedes

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 23:29 ,

Mercedes 190. 7 muj rigjistrim gjendje shum tmir

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Shk 12:43 ,

Mercedes 190 Dizell Viti 89 Rks

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 19:35 ,

Mercedes 190. 7. Muj rigjistrim gjendje top.

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Jan 20:14 ,

Shitet ndrrohet me opell aster sharan pasad

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 14:44 ,

Shitet Mercedesi 190 shum i shtrengum

7 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 15:07 ,

Mercedes 190 - 2.5 Dizell Ushitt Flmm..!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 18:23 ,

Mercedes 190

800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 09:23 ,

Shes matirrin e mercedesit dizell

230 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 23:57 ,

Shes Mercedes-Benz

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 09:50 ,

Mercedes 190

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 19:55 ,

Shitet mercedesi 190 dizell

650 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 10:20 ,

Shes mercedes 190

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Tet 01:05 ,

Mercedes 190,200,250

50 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 08:35 ,

Shitet

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 09:13 ,

Shitet 190

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 20:58 ,

Mercedes 190 DIZELL 5 SHPEJTSI

950 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 21:26 ,

shes mercedes 190 2.0 dizell motorrin pi mat mirve

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Tet 19:19 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 14:49 ,

Shitet 190

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 08:06 ,

Shitet urgjent 190

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 17:52 ,

Shes mercedes 190 ne gjendje trregullt

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 17:32 ,

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione