Audi A3 1.9TDI

Shitet nga: Miri 27 Tet 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 148 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura eshte ne gjendje te mire, eshte 1.9TDI, I e kuqe hargjon pak e shese ose e nderroj me nje veture tjeter me marrveshje. 5 fellne te njejta i ka dhe guma rezerv kuptoet. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim