Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A3 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Shk 21:45
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Vushtrri

Audi A4 Matrix 2.0 Automatik Quattro

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 09:39 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Vushtrri

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 27/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:36 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Therandë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Rahovec

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar pa Dogan Defekt Etj

1 859 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Audi A3 SB 1.4 TFSI,S-Line,Benzin

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:56 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

Audi a3 2.0 TDi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Viti

Audi A3 1.4 TSI Benzinë 2013 Sportback me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

AUDI A3 2.0 3XS-line 184 PS QUATTRO

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 2.0TDI S-tronic SportBack 2013 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

AUDI A3 AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:16 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Vushtrri

Shitet Audi A3 2.0 DSG Pa dogan

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:58 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Shitet Audi A3 1.6 tdi Pa dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:41 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Lipjan

Audi A3 2.0 Disel S Line

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:11 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 2.0 Sedan viti 06/2015 Automatik

17 850 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:40 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:36 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:19 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:21 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 AutoMatik DSG 2.0 Tdi Klim Rks 1 Vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Audi A3

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:56 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI S tronic 2018 ME DOGAN

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

Audi a3 1.4 tfsi e-tron dsg (elektrik) pa dogan

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

AUDI A3 2.0 TDI STRONIK SPORTBACK RKS VITI 12/2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:33 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Audi a3 2.0TDI Quattro -Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI full extra

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:55 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Sedan Facelift 193mi km

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:47 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:47 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:20 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 2014 2.0 AUTOMATIK PA DOGAN

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 2013 2.0 MATRIX AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:03 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

shes Audi A3 1.6 tdi 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:34 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 2.0 tdi s tronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:12 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Lipjan

Audi a3 2.0 S-Tronik

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

FELLNE ME GUMA TE REJA 205 55 R16

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Fushë Kosovë

AUDI A3 - 2.0 TDI - DSG - AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:07 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Vushtrri

AUDI A3 1.9 TDI. 6 SHPEJCI NE GJENDJE TE SHKELQYER

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione