Opel Zafira 2003

Shitet nga: Bekim Morina 06 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
I ardhur nga zvicrra, 178000 te kalune 7 ulse motori 1.8 benzin dhe gumat e dimrit dhe te veres per qmim nuk diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim