Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Zafira Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Vetura , Drenas

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:00 Vetura , Ferizaj

Opel zafira 2.0 dti Ecotek

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:59 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 2.0 DTi Automatik V.p2002 I Zvicres

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Vetura , Burim

Opel Zafira 2.2 Dti 2002 7 Ulse

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:03 Vetura , Ferizaj

OPEL ZAFIRA 1.7 Dizel

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:19 Vetura , Dardanë

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Vetura , Ferizaj

Opel zafir 1.7 dizel viti 2013 me dogan te kryer

72 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 2.2 Benzin,Rks:10.03.2024,klimë,srs,esp,etj,…

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Vetura , Klinë

Shitet Opel Zafira

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:43 Vetura , Prishtinë

Opel zafira me rks

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:26 Vetura , Prishtinë

Opel zafira 2.0 dizel me rks

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:40 Vetura , Ferizaj

Shitet Zafira

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:40 Vetura , Dardanë

OPEL ZAFIRA 1.7CDTI VITI 2011

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:39 Vetura , Mitrovicë

SHITET OPELL ZAFIRA 1.9 CDTI(ecotec)AUTOMATIK 289.***km 7 vi

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 17:11 Vetura , Ferizaj

Opell Zafira

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:41 Vetura , Vushtrri

Shes Opel Zafira 1.9CDTI Rks 1 Vit Klima Tronik Viti 2006��

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 09:35 Vetura , Kaçanik

Shes zafiren 2.0 dizell aksidentume ..

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 09:30 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 Dizell

21 Sht 13:25 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA 1.9 CDI 7 ULSE VITI 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 05:50 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.8

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 21:25 Vetura , Gjilan

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK 2015

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 21:23 Vetura , Gjilan

OPEL ZAFIRA 2.0 DIESEL

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 23:59 Vetura , Rahovec

SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DIZEL RKS 2 MUJ 049 126 885

123 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 23:21 Vetura , Gjakovë

Opel Zafira 2.0 Cdti 7 ulse

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:16 Vetura , Gjakovë

Vetura ne shitje

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 11:44 Vetura , Dardanë

Opel Zafira 1.7 CDTI

5 380 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 15:39 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira 2.2 dizell

3 490 EUR

18 Sht 10:21 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETURA

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 08:48 Vetura , Lipjan

Opel Zafira 2.0 dti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 03:28 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 1.6 b 7 ulse

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 03:06 Vetura , Skenderaj

Shitet opell zafira 1.9 cdti vp 2006

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 22:38 Vetura , Prishtinë

Opel zafira

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:27 Vetura , Gjakovë

Opel Zafira

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:00 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 Diesel DTI

2 200 EUR

17 Sht 17:59 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 18:38 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL ZAFIRA 1.9 AUTOMATIK 2009 ME 7 ULSE

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:37 Vetura , Prizren

Opell Zafira 2.2

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 17:43 Vetura , Besianë

Opel zafira

3 100 EUR

16 Sht 16:52 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira 2.2 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 12:59 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL ZAFIRA DISEL 2.0 7 ULSE

23 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 12:48 Vetura , Gjakovë

Vetura ne shitje

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 21:52 Vetura , Gjilan

shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 15:54 Vetura , Kastriot

Shes opel zafira 2.0 rks1vit

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Sht 12:22 Vetura , Prishtinë

Zafira 1.9 dizel pa dogan 7 ulse euro 4

1 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 21:47 Vetura , Prishtinë

Zafira

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 17:53 Vetura , Ferizaj

Auto Pjesë

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 09:33 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA 2.0 DIESEL DTI

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Sht 18:04 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 11:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Zafira C

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione