Opel Signum. flm merrjep u shit.

Shitet nga: Albin 30 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Shitet vetura Opel SIGNUM 1.9 CDTI
Full EXTRA Model "Elegance" 2006

Vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar ne RKS deri ne 08.2016, per prejardhjen e vetures dhe per dokumentacion ju japim garancion ndersa per gjendjen teknike te automjetit mundeni ta dergoni qe ta kontrolloni dhe verifikoni ku ju deshironi, goma te dimrit shum tmira po ashtu edhe te veres. Bejm dhe ndrrim.

-Viti i prodhimit 2006 ,
-Motorri 1.9 CDTI -

-Ndrruesi i shpejtesive manual 6+1 shpejtesi .
-Ngjyre e hirit metalike ,,
-5 dyer ,
-5 ulese ,
-Paketi i paisjeve ELEGANCE
-Klimatronikë funksionale
-ABS,
-ASR,
-Mbyllje qendrore ,
-CD player origjinal i OPELI-t me komanda ne timon,
-Timoni multifunksional me audio komanda.
-Instrument tabela me crom,
-Allu fellga origjinale + me goma shume te mira etj.etj.
VREJTJE: Vetura eshte servisuar me kohe dhe me rregull .Vetura eshte e mirembajtur dhe nuk ka nevoje asnje cent me investu ne te.Vlene te ceket se eshte nje veture shume e pershtatshme per te gjitha moshat , nje veture familjare dhe shume ekonomike me hargjime minimale per kubikazhen te cilen e posedon. Per inf. O44 588 230 dhe vib. 049588230.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim