Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Signum Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Signum | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 04:54 Vetura , Pejë

Opel Signum 2.2 Dti 2004 Me Rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:13 Vetura , Burim

Opel signum

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 06:12 Vetura , Fushë Kosovë

Opell signum 2.2

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 16:58 Vetura , Ferizaj

Pjes per opel signum dhe vektra c

250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 13:13 Vetura , Skenderaj

Shitet opell signum 1.9 cdti automatik 2008

1 350 EUR

26 Gush 10:48 Vetura , Skenderaj

Shitet opell signum 1.9 vdti 16V automatik vp 2008

1 450 EUR

24 Gush 08:05 Vetura , Skenderaj

Shitet opell signum 1.9 cdti automatik

1 550 EUR

23 Gush 02:42 Vetura , Skenderaj

Shitet opell signum 1.9 16V cdti automatik 2008

49 116 273 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 22:07 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL SIGNUM 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 15:43 Vetura , Prizren

Shitet opel signum 2004

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 23:55 Vetura , Ferizaj

Opel signum per pjes

100 EUR Price Reduced

12 Gush 05:01 Vetura , Prishtinë

Shitet opel signumi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 13:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura "Opel Signum"

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 13:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura "Opel Signum"

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 13:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura "Opel Signum"

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 03:26 Vetura , Fushë Kosovë

Opel signum

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 20:02 Vetura , Fushë Kosovë

Opel signum

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 23:01 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 18:30 Vetura , Shtime

Opel Signum 1.9 CDTI, 2005 RKS 11 muaj

2 750 EUR

20 Maj 15:04 Vetura , Prishtinë

Opel sigum 2.2 DTI-2003 RKS 3 muaj 049564404

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 17:03 Vetura , Malishevë

Opel Signum

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:23 Vetura , Ferizaj

shitet automatik

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:46 Vetura , Prishtinë

Rexha

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 17:23 Vetura , Gjakovë

Opel Signum Rks 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 06:08 Vetura , Prishtinë

Opel Signum 2.2 dizell i sapo ardhur nga gjermanija

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 12:57 Vetura , Prishtinë

Opel Signum 3.0 cdti Automatik Pa Dogan

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Signum

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Jan 00:00 Vetura , Viti

Opel Signum 2.2dti Automatik 1 vjet rks

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 15:35 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent ose ndrrohet OPEL SIGNUM 2.2 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 10:15 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL SIGNUM 2.0 BENZINPLIN ME ATEST VITI 2004 RKS 3 MUJ

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 15:10 Vetura , Ferizaj

Opel Signum

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 14:00 Vetura , Prizren

korpa me qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Tet 22:10 Vetura , Prishtinë

Opell signum

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 1.9 2004 Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 00:31 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Signum 2004 1.9 Naft Automatik 045558633

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 07:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Boj ndrrim

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 08:01 Vetura , Ferizaj

shitet vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 19:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Opel Signum 2.2 Disel DTI.

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 16:02 Vetura , Gjakovë

Opel signum

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 18:24 Vetura , Prishtinë

Opel Signum

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 11:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Opel Signum 2.2 Disel DTI

1 EUR

23 Maj 19:35 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Signum | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione