Audi A4

Shitet nga: Daniel 13 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 veprodhimi i 2004 motor 2.5 TDI V6 ... Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe estetike , xhamat e pasem jan te zinje origjinal dhe me leje ... Cmimi 4000 euro i pa diskutushem ose nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim