Ford fiesta

Shitet nga: blerim 21 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford fiesta 1,4tdci viti 2004 ne gjendje shum te mire teknike edhe per brenda shume i paster dhe ka shume shpenzime te vogla karburanti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim