Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fiesta Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:29 Vetura , Prishtinë

FORD FIESTA 1.6TDCI ME DOGAN 160.000KM

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet rks 1.3 benzin

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

FORD FIESTA - 1.2 BENZIN - VITI 2005 - KLIM - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Pejë

SHES NDROJ FORD FIESTA 2011 1.4TDCI 1VIT RKS

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:52 Vetura , Pejë

FORD FIESTA Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:18 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fiesta 1.6 Diesel 2015

5 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:16 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta 1.6 TDCi v.p 2013 me dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Vetura , Prizren

Shitet fordi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Vetura , Vushtrri

i shitur

Sot 12:16 Vetura , Gjilan

FORD FIESTA FACELIFT

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:35 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta 1.6 TDCI 2014 Facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Vetura , Mitrovicë

Ford Fiesta 1.5 TDCI 10/2015 RKS 178 Km

6 900 EUR

Sot 09:42 Vetura , Lipjan

FORD FIESTA 1.1 BENZIN VITI 2017 ME 100 MIJ KM TE GARANTUARA

9 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:10 Vetura , Drenas

Ford Fiesta

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:24 Vetura , Prizren

Shitet Ford Fiesta 2008

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:00 Vetura , Pejë

Ford fiesta 1.4 tdci

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 17:33 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 1 vit RKS

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:21 Vetura , Prizren

Ford Fiesta 1.2 16v

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:00 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci *70xxx*Km 2019

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Qer 10:16 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5 TDCI ST-Line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 09:30 Vetura , Ferizaj

Ford fiesta 1.6 tdci facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 04:19 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1,5 Tdci

6 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Qer 13:40 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2006

2 900 EUR Price Reduced

03 Qer 10:07 Vetura , Gjilan

Kemi pjes per ford fiesta

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:32 Vetura , Pejë

Ford fiesta 1.0 Automatik.pa DOGAN

29 Maj 07:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta 1.6 JTDI eco

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 17:22 Vetura , Prizren

Ford fiesta cha

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:31 Vetura , Pejë

Ford Fiesta 1.4 tdci 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 15:31 Vetura , Pejë

Ford Fiesta 1.4 tdci 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 15:19 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2020 1.5tdci

1 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Maj 11:48 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fiesta 1.1 benzin

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 00:31 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Diesel

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 13:31 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

2 900 EUR

23 Maj 12:37 Vetura , Pejë

Ford fiesta 1.4 tdci

2 800 EUR

20 Maj 08:57 Vetura , Ferizaj

Ford fiesta 1.5 tdci facelift

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 04:24 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci 70xxx km Ndrrim

13 700 EUR

19 Maj 00:34 Vetura , Prizren

FORD FIESTA 1.4 TDCI NAFTE MIRE OKAZION MANUAL

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 16:39 Vetura , Prizren

✅Ford fiesta ✅

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 01:51 Vetura , Gjilan

Ford fiesta 2012. 1.4 benzin

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Maj 07:14 Vetura , Prizren

Blej ford fiesta dizell ose benzin

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 17:28 Vetura , Prizren

✅Ford fiesta ✅

1 600 EUR

28 Pri 15:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta

1 980 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 12:47 Vetura , Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 11muj klim central

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 22:17 Vetura , Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 11muj klim central

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 17:54 Vetura , Prizren

Blej Ford Fiest, rks ose pa dogan,aksident ose motor bllokun

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 10:47 Vetura , Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 11muj klim central

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 00:48 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 22:55 Vetura , Mitrovicë

Shitet fordi fiesta

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione