Shes veturen Audi A4 Dizell 2014 Mundesi Ndrrimi

0 EUR

Shitet nga: Hasan 03 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes veturen Audi A4 Dizell Viti 2014 vetura eshte E Doganuar dhe Regjestruar dhe eshte ne gjendje mir teknike e Rujtne si mbrenda dhe jasht per me shum info
044-137-650
Leaflet
Në fillim