Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A4 Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 10:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 10:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 10:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 / Cmimi nga 19.99

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 10:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 10:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 10:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik-Virtual, LED, nga Zvicra

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik Facelift nga Zvicra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:56 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Vetura , Prishtinë

Audi a4 dizel

66 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI A4, 2008, 2.0 DIESEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 190 PS 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDi 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:41 Vetura , Prishtinë

A4 Modeli fundit i posa Regjistrum RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:39 Vetura , Prishtinë

HYBRID+ DiZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 (Facelift) me dogan

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:52 Vetura , Prishtinë

Audi A4 1.8T AUTOMATIK

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:58 Vetura , Prishtinë

Audi A4 35D Matrix

23 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 Vetura , Prishtinë

Audi A4

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:06 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0TDI 2011 RKS

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2015 sline

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:08 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Audi A4 1.9 TDI

3 300 EUR

Dje 07:40 Vetura , Prishtinë

Audi A4 3.0 Dizel 240ps S_line

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 07:26 Vetura , Prishtinë

Audi A4

20 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 17:37 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 35 TDI S-LINE 2020 ������������

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Sht 15:10 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI S-TRONIC 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione