Makinë per kositjen e Barit Dhe Heqjen e borës

1 200 EUR

Shitet nga: Gent rexhepi 29 Korr 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Viti
2010
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
0 - 4 999
Karburanti
Benzinë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 1 / BMW
Modeli
120
Makina është në gjendje te mir ajo perdoret per kositjen e Barit dhe heqjen e Borës gjat dimrit për me shum kontaktoni ne numrin e dhën
Gent rexhepi
045 612 729
Leaflet
Në fillim