Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 120 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 120 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 120d M-Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
I zënë
Sot 09:45 Vetura , Dardanë

BMW 120i BENZIN AUTOMATIK

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Vetura , Gjilan

Bmw 120d 2011 Mpaket

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 Vetura , Lipjan

bmw 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:42 Vetura , Gjilan

BMW 120d xDrive(4x4)AUTOMATIC����Me Dogan.

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 05:30 Vetura , Mitrovicë

Bmw X1 2.0 Xdrive 4x4 automatik☑️ mundesi edhe ndrrim

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 12:13 Vetura , Besianë

Bmw 120d dizel pa dogan euro 5

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 16:21 Vetura , Ferizaj

��-SHiTEN FELLNET BMW 120 320 -045-620-615��

140 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 20:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 120D

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 23:21 Vetura , Rahovec

BMW 1 series 2016 Facelift LCI

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 23:19 Vetura , Rahovec

BMW 1 series 2016 Facelift LCI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 21:17 Vetura , Skenderaj

Bmw 120

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 10:23 Vetura , Mitrovicë

BMW 120D 2.0D RKS 049200630

5 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 16:27 Vetura , Gjilan

BMW 120 D xDrive M ���� FACELIFT

17 900 EUR

04 Sht 07:42 Vetura , Prishtinë

BMW 1 2.0 Automatk 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 11:21 Vetura , Prishtinë

BMW 120 d M PAKET ����

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 12:48 Vetura , Prizren

BMW 2.0- 1 vit RKS- U Shit E Gzoft Pronari Ri

11 500 EUR

31 Gush 00:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Urgjent BMW 120d 2.0 2008 facelift Rks 10muaj!

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 16:59 Vetura , Drenas

BMW 120 D 2012 - AUTOMATIK

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 14:44 Vetura , Kastriot

Shes Bmw F20 120d

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:13 Vetura , Gjilan

Bmw 120d M paket Edition 06/2011

11 000 EUR

17 Gush 10:45 Vetura , Gjilan

Shes kultivatorin 509 dizell me sharr druve

1 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Gush 22:05 Vetura , Ferizaj

��• BMW i SHiTUR •��

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 08:39 Vetura , Prishtinë

BMW 120 D ����xDrive M packet

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 12:46 Vetura , Vushtrri

Shitet BMW 120

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 05:04 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0d 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 07:57 Vetura , Prishtinë

BMV DIZEl 2.0 6 SHPEJSI IDOGANUAR RKS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 12:12 Vetura , Ferizaj

��- BMW 120 DiESEL• M// PACET -6-SHPEJTESi NDRRiM��

6 600 EUR

06 Gush 14:27 Vetura , Ferizaj

��-SHiTET BMW 1.20 M/PACET -2005-RKS -6-SHPEJTSi NDRRiM��

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 12:24 Vetura , Mitrovicë

BMW 120 D Tel:049-414-489

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 09:52 Vetura , Gjilan

Bmw 120d 177ps M-paket Edition

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 18:34 Vetura , Prishtinë

BMW 120 D 2012

12 000 EUR Price Reduced

26 Korr 16:25 Vetura , Besianë

BMW 120d *GJERMANIS* *AUTOMATIK* *GJENDJA SHUM TE MIRE*

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Korr 13:59 Vetura , Prishtinë

BMW 120 D M-PACKET

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 00:57 Vetura , Besianë

BMW 120d Sport Line *AUTOMATIK* *GJENDJA SHUM TE MIRE*

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 00:44 Vetura , Besianë

BMW 120d *DIZEL* *AUTOMATIK* *GJENDJA SHUM I MIR*

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Korr 17:35 Vetura , Prishtinë

BMW 120 D M-PACKET

12 Korr 04:40 Vetura , Prishtinë

Bmw 120

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 11:43 Vetura , Drenas

Bmw 120D

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 10:57 Vetura , Mitrovicë

BMW 120d

5 500 EUR

06 Korr 14:00 Vetura , Prishtinë

BMW 120D AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:05 Vetura , Ferizaj

Goma me c

55 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 12:48 Vetura , Ferizaj

Goma 205 65 16 c

60 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Qer 12:15 Vetura , Mitrovicë

BMW 120 D

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 11:20 Vetura , Prizren

BMW

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 12:46 Vetura , Prishtinë

Bmw 120xd

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:34 Vetura , Prizren

Bmw 1

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 10:18 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 120 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione