Gjilan | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 130
Seri 2 , 19
Seri 4 , 8
Seri 3 , 522
Seri 5 , 318
Seri 6 , 6
Seri 7 , 52
Seri 8 , 1
M-modele , 32
X-modele , 249
Z-modele , 1
2002 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:31 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:31 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:30 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:51 ,

Bmw F10 3.0 Diesel Automatic RKS

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 Shitorja ,

BMW GRAN TURISMO 530

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:14 ,

Bmw x3 2.0 Dizel Automatik sapo doganum rks nje vit

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:46 ,

Shitet BMW 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

BMW 118 D VP 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

BMW 520 FACELIFT 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 ,

BMW 116 DIZEL 2011

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

shiten fellnet me gomat bmw urgjent

130 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:11 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:16 ,

Konstruksion metalik 120m2

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:53 ,

BMW 320

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:41 ,

BMW 116D 2.0 Diesel 117mij km nga CH - 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 07:18 Shitorja ,

BMW X1 xDrive18d Automatic 2014����

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:14 Shitorja ,

BMW X1 xDrive 18d Automatic ����

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 16:03 ,

Bmw X3 XDRIVE 2.0 2011 Automatik

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 07:02 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 02:09 ,

BMW X3M

20 500 EUR

15 Maj 21:16 ,

BMW 2.0.d 2004 2800

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:14 ,

Bmw 320d

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 16:10 ,

Bmw x3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:18 ,

Shitet Ndrrohet Bmw X5 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:03 ,

Pjes per kerre bmw e60

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 22:59 ,

Pjes per kerre bmw e90

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 22:07 ,

dera e garazhdes 2.80x2.40

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 22:05 ,

Shes bmw 528i 1997 ngjendje top Rks

2 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 14:10 ,

BMW 118d Edition M / Dizel / Manual

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:22 ,

Blejm: BMW 750iL E38 i interessum me Ble lajmrohuni

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 03:33 ,

Bmw-ja

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 16:34 ,

BMW 318D

6 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:23 ,

e28 528i

3 850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:20 ,

528i

3 850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:12 ,

"AUTO GZIMI" GOMA SUNNY BREND ZVICRRAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 11:20 ,

Great car, very well equipped

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Maj 03:02 ,

(BLEJM QE NUK I PERDORNI RKS OSE PA DOGAN)✅

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 00:15 ,

BMW F30 178 mi kilometra prej ZVICRRE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 14:42 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 23:27 ,

Bmw 320d E92

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:22 ,

shes fellnet per BMW

190 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 11:15 ,

BMW X5 M50d Full Opsione - i ardhur nga Zvicra

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 11:15 ,

BMW 535d xDrive M paket Facelift

20 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:47 ,

BMW e36 325 TDS

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:09 ,

"AUTO GZIMI" GOMA SAFFIRO

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:59 ,

Shitet ndrohet me bmwe benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:30 ,

BMW X5 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:27 ,

Bmw 318 2.0 2012 esapo doganuar

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione