MERCEDES A CLAS Uuuu shittt flmmm

2 999 EUR

Shitet nga: NAZI 15 Gush 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 170
A kllas 1.7 cdi clasic
Viti 2001 nfund
Rks 6 muj
Klim funksion
Abs esp central hidraulik gjama me rrym
Dy qelsa radio cd vetura eshte shum ne gjendje te mir teknike optike shpenzime minimale shum e rujtur si brena dhe jasht
Nuk ka nevoj per investim per me shum kon
044891496
044703604viber ..ndrrim 3500
Leaflet
Në fillim