U shit..

699 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: Viber +38349394449 Dje 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Primera
Nissan Primera
Motorri 2.2 DCI
Viti 2003
I posa ardhur nga jasht pa dogan.
Vetura posedon: Klimatronik, Abs, Airbag, Centrall, Alarm, Timon Hidraulik, Navigacion, Kamera parkimi, Dritare dhe pasqyre elektronike, Komanda ne timon, Kuken per terheqje, Fellne te aluminit 16-she etj.
Kontakt +38349394449 (viber)
Viber +38349394449
+38349394449
Leaflet
Në fillim