Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Mitrovicë

Acura , 117
Aixam , 59
Alfa Romeo , 111
Alpina , 33
Artega , 14
Audi , 1920
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 1189
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 29
Chrysler , 36
Citroën , 370
Corvette , 1
Dacia , 12
Daewoo , 14
Daihatsu , 13
Dodge , 9
Ferrari , 3
Fiat , 596
Ford , 607
GMC , 3
Honda , 30
Hummer , 2
Hyundai , 95
Isuzu , 4
Jaguar , 10
Jeep , 58
Kia , 76
KTM , 1
Lada , 16
Lancia , 13
Land Rover , 49
Ligier , 2
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 3
Mazda , 45
Mercedes-Benz , 2229
MG , 5
MINI , 31
Mitsubishi , 89
Morgan , 1
Nissan , 128
Opel , 1811
Peugeot , 610
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 12
Proton , 2
Renault , 887
Rover , 32
Saab , 9
Seat , 173
Škoda , 187
Smart , 35
Ssangyong , 6
Subaru , 7
Suzuki , 38
Talbot , 1
Tata , 4
Tesla , 3
Toyota , 41
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 4
VW Volkswagen , 8710
Volvo , 75
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:19 Vetura , Mitrovicë

Saab Disel 2.2(motorri fabrikisht i opel)

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:19 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:55 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:53 Vetura , Mitrovicë

Shes GOLF 5+ 1.9 TDI 105PS 10 MUAJ RKS- 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 16:43 Vetura , Mitrovicë

SHITET VENTA 1.9 TDI DIZEL ME KLIM

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:37 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Plus 2.0 Tdi LIFE 6 Shpejtesi Doganuar 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:37 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Vetura , Mitrovicë

Nissan Murano 3.5 benzin, Pa Dogan

970 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:26 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 DSG i doganur RKS

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:25 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2011 Bluemotion 1.6 Pa Dogane

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 Vetura , Mitrovicë

Mercedes A170 Dizel Regjistrim 9 Muj Viti 2000

2 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:09 Vetura , Mitrovicë

Shes toyota avensis 2.0d d4d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:07 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Audi a4 2.0 TDI Automatik Rks 1 vit te plote

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI , Viti 2014 DSG Automatic Model HighLine��

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 Vetura , Mitrovicë

Passat B8 2.0 TDI 4 Motion Full extra History ne vw ✍️

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Vetura , Mitrovicë

Vw Passat B7 2.0 TDI , DSG Automatic Model BlueMotion 177Hp

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Vetura , Mitrovicë

Shes opel vektren 2.0 diesel

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:45 Vetura , Mitrovicë

PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIK RKS 1 VIT VITI 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:45 Vetura , Mitrovicë

CADDY 2.0 SDI VITI 2006 PA DOGAN I PO SA ARDHUN KARRIKA NXEM

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:42 Vetura , Mitrovicë

BMW 318d 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:29 Vetura , Mitrovicë

Shitet touran 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:21 Vetura , Mitrovicë

BMW 116d i sapo ardhur nga Anglia

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:29 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:41 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT 3C 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIK RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Vetura , Mitrovicë

PASSAT 3C 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIK RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Vetura , Mitrovicë

Shesim Fiat Punto 1.9 JTD Dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:23 Vetura , Mitrovicë

Fiat Punto 1.9 dizel JTD Sport

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:19 Vetura , Mitrovicë

Golf 5

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

Ceddy 1.9 sdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:08 Vetura , Mitrovicë

Passat 2.0 tdi automatik defekt

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Vetura , Mitrovicë

Audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:56 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A2 1.4 Benzin Viti 2002 Km 189xxx Rks

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 - Automatik DSG - 1.9 TDI - VITI 12/2005 RKS

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:54 Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 2.0TDI I DOGANUAR - VITI 2014 (049 665 551)

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35 Vetura , Mitrovicë

Branik per GOLF 5 TDI -GTI Look

300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:34 Vetura , Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll me goma vere

330 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:31 Vetura , Mitrovicë

Shitet Opel Corsa AUTOMATIK Viti 2002 Rks 1.4 Benzin

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 Vetura , Mitrovicë

Passat 3c 1.9 disel

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 Vetura , Mitrovicë

Renault Clio 1.5 DCI RKS

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Vetura , Mitrovicë

Pasat b7 1 pronar ne Kosov vet e kam pru

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:09 Vetura , Mitrovicë

Opel Insignia Viti 2009 RKS 10 Muaj Super Gjendje 049200630

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 Tdi Automatik Rks 11 Muaj Tel:049-414-489

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Vetura , Mitrovicë

Passat 3 ce tabela huja viti 2006 atomatok

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:02 Vetura , Mitrovicë

Opel astra g 2.0 turbo

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:53 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 50TDI MTRIX 286 PS 2XS-LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:52 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 2.0tdi GTD RKS

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione