Publikuar: Gush 14 2022 05:32

Land Rover Defender 110

EUR

Publikuar: Gush 14 05:32
Shikime: 17
Landrover Defender esht ne super gjendje motorrike dhe optike
motorri 2.5 dizell
viti 2001
posedone klime
sajll perpara me dikitron
regjistrim 1 vjet

whatsapp/viber +38343556915
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
17
049190384

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione