PASSAT 3C 2.0 TDI U SHIIIITTT FLM

5 600 EUR

Shitet nga: Xxxx 17 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
SHITET PASATI NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE. KLIMATRONIK DY ZONAL, 4 XHAMAT ME RRYMË, KARRIKAT ME RREGULLIM ELEKTRIK, BORDKOMJUTER, NAVI TE MADH, KOMANDA NE TIMON, TEMPOMAT, FELLNE, GOMA TE MIRA, KUKË TERHEQESE ETJ.ESHT NE FUND TE 2006 tes. HIPOTEK DHE AS DENIME SKA, I KEMI DESHMIT PER KETE. NDRRIM I MUNDSHEM NESE NA KONVENON, ME NDRRIM 6300€. ME GJERSISHT NE VIBER +38344362383
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione