Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Passat Të gjitha në Prishtinë

Passat , 5781
Passat CC , 203

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 06:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat B7 ne gjendje super perfecte. Cmimi i pa diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:23
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat Variant

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44 83

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi 2018 pa dogan

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0tdi DSG 06/2019 138mi km garantume

21 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:14 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANE TE PAGUAR FULL

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANE TE PAGUAR FULL

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:18 Vetura , Prishtinë

Passat karavan 2014, 4x4, 2.0

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

Shitet pasati B7 dizell

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:22 Vetura , Prishtinë

VW PASAT CC 2.0 TDI V.P 2014 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:22 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet passat b7 1.6 tdi comfortline 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 Vetura , Prishtinë

Shes VW Passat 1.8 Benzin Regjistrim 6 Muaj

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:32 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 TDI AUTOMATIK 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:05 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 27/7

9 950 EUR Price Reduced

Dje 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Passat B8 2.0TDI DSG Highline

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK 4MOTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:42 Vetura , Prishtinë

PASSAT 3C 2.0 TDI

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Passati B8

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:41 Vetura , Prishtinë

PASSAT 3C AUTOMATIK DSG 1 BREGASNI GJENDJE PREFEKTE

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:31 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT AUTOMATIK 2.0 BLUEMOTION NGA ZVICRRA

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 Vetura , Prishtinë

Passat B8 1.6 TDI DSG 120PS Full Extra Gjendje Perfekte

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:28 Vetura , Prishtinë

Rent a car

30 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:34 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT NE SHITJE

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 Rks 10 Muj Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 18:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Passat B7

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 17:27 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi Automatic 2016 rks 6muj

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 14:49 Vetura , Prishtinë

Passat

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 14:28 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat 2.0 TDI Automatik

13 500 EUR

21 Sht 11:53 Vetura , Prishtinë

Pasat 2

1 600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 11:50 Vetura , Prishtinë

Shitet pasati B7 2.0 DSG automatik

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 08:40 Vetura , Prishtinë

Passat B7

21 Sht 08:21 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIK ME LIBER EXTRA I MIR 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 06:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat B7 ne gjendje super perfecte. Cmimi i pa diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 05:44 Vetura , Prishtinë

Passat 3c

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 05:38 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2018 170.xxx Km

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 05:38 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2018 170.xxx Km 7G

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 05:38 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2018 170.xxxKM

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 05:38 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2018 DSG 170.xxx

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 15:51 Vetura , Prishtinë

PASSAT KARAVAN 2.0 TDI - 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 15:50 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI - 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 11:02 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 10:33 Vetura , Prishtinë

Passat B7 All-Track Panoram 2.0 DSG 177ps 4Motion ,Pa Dogan,

8 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 08:43 Vetura , Prishtinë

Passat CC 2.0TDI DSG 2014

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 23:51 Vetura , Prishtinë

shitet vetura passat b7

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione