Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 Kombi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T4 Kombi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:00 ,

Kombi t4

1 690 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:30 ,

VW T4 kombi

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:15 ,

KOMBI T4 M 2.4 D 2000 VITI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Shes kombi 1.9 turbo diesel rks viti 1997

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:20 ,

shess

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:16 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:01 ,

U shit. Flm merrjep.

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:59 ,

Shitet Wv T2 T3 T4 2.4 Dizel Rks 10 Muaj VP1991

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:15 ,

KOMBI T5 1.9 TDI ME KLIM DOGAN MAKSI ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 ,

kombi t4

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:07 ,

shitet t4 1.9dizel viti 94

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:43 ,

T4 Kombi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 21:17 ,

shitet cerada me hekra te aluminit

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 20:55 ,

Gjilan

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 15:13 ,

Kombi T4 2.4 Dizel ngjendje perfekte tip top

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:25 ,

Kombi t4

2 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Maj 11:46 ,

t4 kombi n gjendje perfekt as nji defekt me regjistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:23 ,

t4 kombi n gjendje perfekt as nji defekt me regjistrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:49 ,

T4 1.9 TDI - RKS

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 06:51 ,

Kamione T4 2,4 dize

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 12:28 ,

T4 camping

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 11:25 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 10:49 ,

Shitet T4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Maj 09:49 ,

Vwt4

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 02:15 ,

Kombi t4 2.5 tdi

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 20:29 ,

T4 sallon olsi i shitun

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 10:04 ,

VW T4 1.9 Turbo Disel RKS

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 08:57 ,

Shes vw t4 Frigo

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 22:07 ,

Kombi

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:31 ,

Kombi T4 2.4 d

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:22 ,

Vw t4

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:10 ,

vw t4

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 23:33 ,

vw Kombi t4 1.9 ndrrim me cedy ose opel combo me use

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:14 ,

Push pump per vw t4 2.5

130 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 18:19 ,

T4 kombi

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 05:39 ,

Shitet VW T4 Transporter urgjent

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 03:19 ,

Shitet VW T4 2.0 1999 urgjent

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 22:36 ,

T4 kamijonet

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 15:34 ,

Kombi T4 1.9 TDi Klim AC RKS 5 Muj ☎️ 045586684

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 09:31 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 09:31 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 19:55 ,

Kombi t4

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 14:46 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 14:04 ,

Shitet kombi t4

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 10:48 ,

Kombi T4 1.9 Turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T4 Kombi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione