Publikuar: Qer 05 2023 06:01

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Publikuar: Qer 05 06:01
Shikime: 27
Volkswagen up! 1.0 Benzin 44 kW 60 PS Viti 2018 i regjistruar RKS.Vetura është në gjendje shumë të mirë, të kaluar vetëm 127.000 km.

shpenzimet:
4.5 l/100 km(kombinim)
5.8 l/100 km(qytet)
3.8 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimë AC (funksionale)
-Dritat lled
-Auto Hold
-Senzora parkimi mbas
-Radio CD,USB,SD CARD dhe AUX
-Air bag
-Abs
-Esp
-Ulëset Isofix
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-2 dritare elektrike
-Mbyllje qendrore
-4 goma te dimrit
-4 dyer
-2 qelsa
-etj etj.

Vetura gjendet në Prishtinë dhe është në gjendje shum te mirë teknike.Vlen te ceket nuk është hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399Areli
Key Words Apple iPhone 5 64GB Apple iPhone 5 32GB Apple iPhone 5 16GB Apple iPhone 4s 64GB Apple iPhone 4s 32GB Apple, nisan, nevara, iPhone 4s 16GB IPADS. Apple iPad 2 16GB, Wi-Fi Apple iPad 2 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 16GB, Wi-Fi Apple iPad 3 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 64GB, Wi-Fi SAMSUNG. Samsung Galaxy s III 16GB Samsung Galaxy s II 8GB Samsung Galaxy N7000 NOKIA. Nokia Lumia Nokia vetura iphone iPhone tv televizor plazma hd led laptop kompjuter shtepi banese me qira pune konkurs ofroj kerkoj goma fellne produkte risi htc drita barnatore aparate pajisje stabilimente mjalt ilaq lule vajulliri mall shumice smart pare fito hidden
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
27
049883399

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione