Shitet Hunday IX35

Shitet nga: Ramadan Shala 05 Qer 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
vetura eshte ne gjendje teknike shum te mir dhe shum e ruajtne si jasht ashtu mrena
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim