Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Fushë Kosovë

Acura , 64
Aixam , 7
Alfa Romeo , 70
Alpina , 17
Artega , 2
Audi , 980
BAIC , 2
Bentley , 2
BMW , 755
Bugatti , 4
Buick , 2
Cadillac , 4
Chevrolet , 44
Chrysler , 18
Citroën , 278
Dacia , 13
Daewoo , 11
Daihatsu , 1
Dodge , 9
Ferrari , 1
Fiat , 429
Ford , 393
GMC , 4
Honda , 25
Hummer , 1
Hyundai , 58
Infiniti , 1
Isuzu , 6
Jaguar , 7
Jeep , 37
Kia , 42
KTM , 5
Lada , 3
Lancia , 19
Land Rover , 58
Lexus , 1
Lincoln , 3
Maybach , 1
Mazda , 43
Mercedes-Benz , 1535
MG , 4
MINI , 26
Mitsubishi , 32
Nissan , 54
Opel , 3503
Peugeot , 483
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 4
Renault , 520
Rover , 30
Saab , 9
Seat , 132
Škoda , 129
Smart , 26
Ssangyong , 11
Suzuki , 22
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 59
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 5294
Volvo , 78
Wartburg , 10
Wiesmann , 3
Yugo , 3
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Sht 00:08
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

BMW 3-Serie 2016 210 PS stage 2

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 16:22 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 16:21 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 16:21 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:21 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 15:57 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Ford Transit i posa ardhun

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Opel Corsa

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw X5 M40d Xdrive

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:49 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 Sportsvan 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:06 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:52 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 1.6 Manual TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.4 TDI Manaual

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:52 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes A170 CDI Manual

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:27 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Golf 5 2.0TDI 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 , Pa Dogan. V.p 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 2.5 TDI MAXI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Corsa 1.3 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 MAXI 5 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 5 ulse Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Combo EcoFlex

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Corsa Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Combo 1.3 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 Vetura , Fushë Kosovë

Passat 3c - 2.0 TDI - ne Gjendje Perfekte - 1 vit Rks

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:58 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 1.9 TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:26 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ VETURA 049558444

855 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:59 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5- 1.9 TDI 77 Kw - TOUR V

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:55 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

SHES PIKAP CITROEN DISEL 1.9

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

SHES PASSAT B5 DISEL 1,9 TDI

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

SHITET XHETA DISEL 1.6

699 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:51 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 - 1.6 TDI 77 Kw - FULL OPSION- 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:35 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 8 GTE 2021 38.000 km

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:25 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 DISEL CEBRIOLET

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

FIAT ULYSEE

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Vetura , Fushë Kosovë

pezho 307 2.0hdi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet .Kombi -Mercedes-Vito.+38343884215

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:09 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes Benz vito..2.2.i sapo ardhur ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:06 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DISEL 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 Vetura , Fushë Kosovë

ASTER AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 7 GTD

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:37 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET-SKODA OCTAVIA C

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:36 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:22 Vetura , Fushë Kosovë

opel vecta rks v.p 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione