Mercdes-Benz C200 BlueEFFICIENCY 2011 RKS

Shitet nga: Viktor Sot 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200


Mercedes c200 cdi Blue EFFICIENCY RKS facelift viti 2011 ne gjendje shum shum te mir
Tel: 045653467
Full opsijone:

AUTOMATIK
Farat Led Xenon Bixenon
Hologenka LED
Shtopa LED
ECO system dhezje start stop
Timon multifunksional
Pasqyre elektronike dhe palohen me telekomand
Drita automatike
Klimatronik dy zonale
Senzor parkingu para
Gepek hapje me pull
Xhamat Color Fabrikisht
ESP
ABS
ISOFIX
Goma Te Reja
Km 260*** te garantuara
2 qelsa
Vetura esht shum e ruajtur dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim