Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Prishtinë

C 160 , 2
C 180 , 124
C 200 , 292
C 220 , 895
C 230 , 7
C 240 , 2
C 250 , 91
C 270 , 84
C 280 , 6
C 30 AMG , 2
C 300 , 17
C 32 AMG , 10
C 320 , 31
C 350 , 8
C 43 AMG , 2
C 55 AMG , 1
C 63 AMG , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

30 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 Cdi Viti 2008 Automatik Rks 7 Muj Avangar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C200 AMG-LINE Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 AMG LINE 9G TRONIC VITI 2020

31 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 CDI Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 Bluetec Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C200 AVANTGARDE,

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR FULL OPSIONE

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:05 Vetura , Prishtinë

Mercedes c200 2003

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 180

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:33 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes benz 220 cdi.

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:27 Vetura , Prishtinë

Mercdes C250 4MATIC AMG KARAVAN CH

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:17 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Te Aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 12:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz AMG LINE C220 VITI 2015 RKS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 10:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes C Class

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:08 Vetura , Prishtinë

mercedes c 220 amg line 2013 automatik

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 12:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI i sa po DOGANUAR Vetura e Sapo ardhur N

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 23:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes c220 4Matic

33 750 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 23:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes c200

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Nën 18:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes-benz C220 automatik CDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 14:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Nën 23:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C-COUPE 220 CDI AMG LINE 9G DESINGO 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
25 Nën 11:58 Vetura , Prishtinë

MERSDES BENZ C220 VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 20:19 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet mercedes c 220 AMG automatik 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 08:58 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 RKS 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 20:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 RKS 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 20:41 Vetura , Prishtinë

mercedes c180 amg paket

20 500 EUR

17 Nën 16:44 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 17:23 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz c class AVANTGARDE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 05:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes Disell 200C class

1 850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 19:05 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C200d BLUTEC 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 12:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
12 Nën 07:24 Vetura , Prishtinë

-MERCEDES-BENZ C250 2xAMG LINE / 204 HP-

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 11:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 14:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
02 Nën 21:47 Vetura , Prishtinë

Me Targa te huaja

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Tet 12:01 Vetura , Prishtinë

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 09:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C-COUPE 220 CDI AMG LINE 9G DESINGO 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione