Banese me qera ne Fushekosove

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Arber 13 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj banesen me qera tek qerdhja e femijeve ne Fushekosove. Banesa posedon sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,koridor,banjo si dhe nje pjes per gjesende. Po ashtu posedon edhe Garazhd. Gjendet ne katin e 2-te. Varesisht nese eshte e pamobiluar eshte me kete qmim..ndersa me marveshje mundemi edhe ta mobilojme per nje kohe te shkurte.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione