Banesa per Pushime - 90 m2 ne qender te Mitrovices

0 EUR

Jepet me qera nga: Agim Abazaj 06 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa per pushime

Sallon, Kuzhin, 2 Dhoma per gjume, 1 banjo, 1 tualet, dhe 1 Shpajs.

Banesa leshohet per pushime.

Na kontakto ne viber per me shum informata
Agim Abazaj
+38344587837
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione