Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës mbrapaTEB-Bank

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Depo dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 300euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në rrugën C,ndërtues VG Construction 770 EUR
Banesë me qira në Lakrishtë, përballë Bill Clinton 250 EUR
Banesë në shitje në Arbëri afër Komunës së re 1 100 EUR
Shitet banesa 88m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione