Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A4 , kategori , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A4 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:23
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI S-LINE - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 09:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:23
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI S-LINE - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Auspuha

Dje 11:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Turbina

21 Maj 23:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 22:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes Benz

16 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 22:52 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Gjakovë

Gipeku per Nissan

530 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Audi A4 2019 TDI

25 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 04:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Shes Audi a4

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 14:59 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Kardan per BMW 5 E60

90 EUR Price Reduced

08 Maj 11:13 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjakovë

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT NDESHJE PA DOGAN ⚠️⚠️

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 12:53 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

BOSHPUMPA Audi A4-A6-A8 -2.5 TDI me Montim ose pa montim

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 17:35 Materiale për ndërtim  ·  Gjakovë

Skele me qera

12 Pri 10:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjakovë

Shiten bandasha 19

320 EUR

10 Pri 17:35 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Audi A4 2.0 TDI (B&O Sound System)

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 02:39 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Audi A4 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 02:30 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Audi A4 1.9

30 Mar 14:36 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MECEDES

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 15:58 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 TDi -2.0 S Line Shum i Rujten .

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

u shit u shit flm MERREJEP

22 Mar 15:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0 fulle extrra i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 15:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 08:50 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

13 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 08:44 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Gjakovë

AUTO.24.BLEJM VETURAT ME DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 02:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjakovë

Fellne 225/40/16 Audi Vw Skoda

28 Shk 23:35 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Audi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 18:24 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

shitet

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:52 Makina dhe Vegla  ·  Gjakovë

Hilti

550 EUR

10 Shk 23:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

EGR Ventil

10 Shk 15:42 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Gjakovë

Ps3 Jailbraik 20 ero

20 EUR

05 Shk 21:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Shk 21:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:00 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Pjes per audi A4

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 18:58 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Pjes per a4

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme

5 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 17:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Audi a4 Allroad 3.0 Quattro ❄️

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 03:28 Makina dhe Vegla  ·  Gjakovë

Vegla pune

3 EUR

22 Jan 17:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Gjakovë

Rimorkio me dogan

650 EUR

04 Jan 21:40 Vetura  ·  Gjakovë

blej vetura 049/725/202 aksidentuar defekt pa dogan

25 Dhj 21:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

VW CADDY

7 500 EUR

20 Dhj 13:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Gjakovë

Vw Passat Cc

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A4 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione