Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Astra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Astra , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Astra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:08 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

OPEL ASTRA RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 01:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra J 1.4 NET ST,Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

shitet opel aster h

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:13 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Gjilan

Shitet Lokali ne qytetin e Gjilanit

1 400 EUR

Dje 08:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel astra 1.6 per pjes

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 23:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shitet astra benxin 1.6

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 08:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Gjilan

Bmw 5 f10 m paket

16 Maj 08:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Gjilan

Karrika bmw x5 2012

16 Maj 08:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Gjilan

BMW SER 3 E90 E91 M PAKET

1 EUR

16 Maj 05:10 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 diesel 2017 automatik

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 19:41 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shitet Opel Astra G

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shitet opel astra dizel 1.9 viti 2006 automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shitet Opel Astra H 1.7 CDTI

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 14:35 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:32 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

Bmw X1 i ardhur nga ������������

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:25 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Bmw X5

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:05 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra 2.0D AUTOMATIK

2 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
12 Maj 14:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra pa dogane ������������

7 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 10:56 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel astra 1.6����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 10:54 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel astra 1.6����

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 11:22 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Astra k

7 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 00:44 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Trimer per mazidalla Bosch

170 EUR

06 Maj 17:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shes Veturen Astra

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 21:59 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shitet Opel Astra G

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 11:36 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra H 1 Vit Rks Automatik/Tiptronik

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 00:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra 1.7 diesel 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 13:14 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

RADO DHE VARRSE ROLEX ORIGJINAL

01 Maj 13:13 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra 1.6 32.000km

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 11:10 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra 1.4 2020

12 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 22:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Astra G

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Astra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione