Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Iveco Të gjitha në Kosovë

Daily , 347
euro5 , 3
EuroClass , 8
Model Tjeter , 206

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:08 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

IVECO - 75 E 15 ***

Dje 12:05 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

FIAT-IVECO 65-80 **

25 Shk 11:39 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vushtrri

Minibus iveco daily viti 2005

22 Shk 21:25 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Ferizaj

iveco daily

8 EUR

20 Shk 16:47 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Iveco frigo

11 900 EUR

11 Shk 23:37 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Drenas

Minibusi 20 ulse klim retarder

1 EUR

09 Shk 15:43 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Ferizaj

Iveco Daily 2.8 turbodiesel

5 000 EUR

08 Shk 19:05 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Besianë

Iveco daily

25 Jan 00:01 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Ferizaj

Iveco daily 35c18

8 EUR

13 Jan 12:38 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prizren

Minibus Iveco 2004

07 Jan 19:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Gom kamioni

150 EUR

27 Dhj 16:36 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Mini bus

9 500 EUR

23 Dhj 15:34 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

IVECO - 75 E 15

17 Dhj 10:01 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Minibus Iveco daily 2.8 turbo 25 ulse librez rks

5 800 EUR

14 Dhj 12:14 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Skenderaj

IVECO Daily 19+2 ulse

10 Dhj 20:59 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Minibus Iveco daily 2.8 turbo dizell rks gjendje fenomenale

6 200 EUR

06 Dhj 17:54 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Iveco 35-10

28 Nën 11:40 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Sunset XL

17 Nën 12:42 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet

7 999 EUR

17 Nën 12:21 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Mitrovicë

Iveco 35C11

1 EUR

16 Nën 15:14 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Ferizaj

Iveko

7 999 EUR

14 Nën 11:54 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Iveko 4x4 me lug bore krypore

02 Nën 09:59 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Fushë Kosovë

Shes minibusin autobus

5 500 EUR

31 Tet 09:11 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

FIAT-IVECO 65-80

1 800 EUR

31 Tet 09:08 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

IVECO - 75 E 15

30 Tet 06:13 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Autobus iveco

28 000 000 EUR

22 Tet 00:11 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjakovë

Shitet Iveco Daily

1 EUR

03 Tet 14:14 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Shtime

Shitet kombi iveco i sapo ardhur nga Gjermania

1 EUR

24 Sht 21:02 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Pejë

Iveco daily

19 Sht 23:59 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prizren

Iveco

9 000 EUR

17 Gush 14:29 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Skenderaj

Iveco Daily

12 Gush 09:47 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Iveco ne gjendje perfekte 28 vende

1 EUR Price Reduced

07 Gush 03:18 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Minibus daily 2.8 td 25 ulse me klim rks

6 500 EUR

26 Korr 11:42 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Pejë

Iveco Daily

19 800 EUR

17 Korr 01:47 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Minibus Iveco daily 2.8 turbo dizell rks 4 muaj

7 000 EUR

08 Korr 04:13 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjilan

Minibus Iveco

1 111 EUR

24 Qer 11:42 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjilan

Minibus iveco

1 EUR

21 Qer 12:14 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Iveco 80E18 1 Vit Regjistrim RKS

6 000 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 22:30 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes minibusin iveko 25 ulëse

5 500 EUR

08 Qer 08:26 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjilan

Minibus iveco

1 EUR Price Reduced

28 Maj 16:57 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjilan

Minibus Turistik

28 Maj 16:35 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Pejë

Iveco daily

28 Maj 16:27 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjilan

minibus iveco

14 EUR

28 Maj 16:21 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Mini Bus 28 ulse

6 900 EUR

29 Pri 00:49 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Klinë

Minibus Iveco Daily

27 Pri 13:30 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Deçan

Iveco 35-10turbo

45 EUR

22 Pri 23:58 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjilan

Minibus

133 EUR

17 Pri 13:07 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Mini bus

6 900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione