Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:07 Sportiv , Pejë

Bmw F800S Abs

4 400 EUR

Dje 17:59 Touring , Prizren

2009 BMW R1200GS Adventure

6 800 EUR

Dje 14:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

BMW

3 000 EUR

Viti: 2004
26 Mar 22:17 Touring , Gjilan

Bmw R

3 850 EUR

25 Mar 09:49 Touring , Therandë

Bmw r 1100r

2 950 EUR

24 Mar 15:44 Terren/Offroad , Prizren

BMW R1200 GS

5 500 EUR

24 Mar 13:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Bmw r1200rt

8 300 EUR

23 Mar 09:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shtime

BMW R1200GS

18 Mar 21:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

BMW C1 125cc me dogan viti 2000

Viti: 2000
16 Mar 09:58 Touring , Prishtinë

BMW R1200GS Adventure

16 500 EUR

10 Mar 22:08 Touring , Gjilan

Bmw R 1150 GS

3 600 EUR

07 Mar 17:26 Sportiv , Ferizaj

SHITET OSE NDERROHET

7 500 EUR

07 Mar 17:21 Sportiv , Ferizaj

SHITET OSE NDERROHET

1 EUR

06 Mar 19:17 Sportiv , Prishtinë

BMW S1000RR

05 Mar 11:22 Të tjera , Burim

Motorr

4 900 EUR

22 Shk 13:26 Të tjera , Ferizaj

SHES BICIKLLEN E ARDHUR NGA AUSTRIA PEFCET GJENDJE

99 EUR

Viti: 2008
21 Shk 13:55 Touring , Therandë

Bmw lt k1100

2 100 EUR

13 Shk 08:26 Touring , Prishtinë

Bmw K1600GTL 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
10 Shk 16:20 Touring , Prishtinë

SHITET BMW K1200 LT

5 999 EUR

08 Shk 13:55 Sportiv , Kaçanik

Shitet Motorri BMW 1150cc

3 500 EUR

09 Jan 23:39 Skuter , Ferizaj

skuter 150cc

1 200 EUR

01 Jan 10:42 Të tjera , Prizren

Motorr BMW R1200 C Montauk -05

Viti: 2005
09 Dhj 06:49 Sportiv , Viti

biciklet

50 EUR

05 Dhj 11:06 Të tjera , Therandë

Bmw R 80 scrambler

14 999 EUR

11 Tet 00:26 Të tjera , Prishtinë

BMW GS 650cc “I DOGANUAR” RKS

1 200 EUR

Viti: 2000
09 Tet 18:13 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Qanta për motorr me magnet

35 EUR

Viti: 2015
29 Sht 00:18 Të tjera , Lipjan

Victoria motor 250cc 1956 viti

1 090 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Sht 18:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Shitet

Viti: 2008
20 Sht 23:45 Sportiv , Therandë

Shes

Viti: 2008
15 Sht 02:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

Scoter Me Rrym

1 EUR

Viti: 2020
13 Sht 20:16 Kros/Enduro , Malishevë

bmw gs r1200 adventure

Viti: 2007
09 Sht 13:17 Terren/Offroad , Mitrovicë

BMW R1200 GS Adventure

15 500 EUR

Viti: 2014
06 Sht 00:43 Sportiv , Gjilan

Shitet

350 EUR

Viti: 2020
02 Sht 17:55 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr me 4 rrota 125cc (Shitet)

370 EUR

Viti: 2010
23 Gush 13:58 Touring , Besianë

Bmw k750RT 1992 supergjendje Rks 1 vit

2 600 EUR

Viti: 1991
21 Gush 20:07 Sportiv , Pejë

Bmw 850 2002

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
21 Gush 00:08 Sportiv , Viti

Bmw S1000R

9 500 EUR

Viti: 2016
21 Gush 00:06 Touring , Prizren

BMW R1150R

Viti: 2005
17 Gush 08:27 Sportiv , Drenas

2015 BMW F800 GS Adventure

2 500 EUR

Viti: 2015
16 Gush 05:06 Touring , Prishtinë

R1150rt

1 EUR

Viti: 2003
28 Korr 21:51 Terren/Offroad , Mitrovicë

BMW R1200 GS Adventure

16 900 EUR

Viti: 2014
26 Korr 14:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Skuter

1 200 EUR

Viti: 2021
26 Korr 11:03 Terren/Offroad , Ferizaj

CANAM R RKS AUTOMATIK

25 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione