Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Kosovë

C 650 GT , 61
F series , 60
Gs 1150 , 6
K1300S , 25
Model Tjeter , 344
R100 , 20
R1100GS , 8
R1150GS , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:20
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

BMW r1150 rockster

5 600 EUR


Sot 15:20
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

BMW r1150 rockster

5 600 EUR

Sot 11:21 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

BMW C 650 GT - 2014 - ME DOGANË

5 500 EUR

Dje 17:48 Auto sallon Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Bmw Gs

6 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:21 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Urgjent, SHITET, GS 1200, 2018

15 500 EUR

Dje 06:17 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bmw Kros me dogan

5 500 EUR

13 Pri 21:03 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BMW F650 GS

13 Pri 16:17 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bmw 650 cc

2 700 EUR

12 Pri 22:59 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET BMW K1200 LT

4 900 EUR

12 Pri 13:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

BMW C1 125cc me dogan viti 2000

Viti: 2000
12 Pri 00:29 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BMW F650GS SHITET

2 700 EUR

11 Pri 23:32 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bmw Gs 1200cc 2005

11 Pri 18:16 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet: BMW GS, 650cc, 2004

2 500 EUR Price Reduced

09 Pri 09:38 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet, BMW All Road 650cc, 2004

2 600 EUR Price Reduced

07 Pri 16:48 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

BMW. C 400 GT

07 Pri 14:26 Të tjera  ·  BMW  ·  Gs 1150  ·  Besianë

Bicikleta

300 EUR

07 Pri 13:54 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Bmw RS 1100

06 Pri 12:39 Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Therandë

Bmw f650gs

5 699 EUR

06 Pri 12:31 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r1200gs

6 999 EUR

06 Pri 12:30 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r1200gs

5 499 EUR

04 Pri 22:05 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

bmw 650

2 750 EUR

03 Pri 08:45 Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Shitet te gjitha

7 EUR

02 Pri 05:37 Skuter  ·  BMW  ·  C 650 GT  ·  Prishtinë

Shistet

469 EUR

01 Pri 13:19 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BMW R1200 GS

5 500 EUR

31 Mar 14:59 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BMW GS 1200R RKS

6 800 EUR

30 Mar 18:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

BMW

3 000 EUR

Viti: 2004
26 Mar 19:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bmw c600 sport 650cc

8 000 EUR

19 Mar 12:45 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw Gs650

2 100 EUR

18 Mar 14:01 Touring  ·  BMW  ·  C 650 GT  ·  Pejë

BMW C650 GT

11 000 EUR

13 Mar 09:06 Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Bmw s1000r posa ardhur nha zvicrra pa dogan

85 EUR

09 Mar 06:59 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw Gs 650 Honda Varadero Ktm Piaggoo kymco

100 EUR

04 Mar 09:07 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Bmw c1 125cc

5 500 EUR

02 Mar 16:00 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

BMW C400X GT

8 500 EUR

29 Shk 17:27 Chopper/Coustom  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

BMW R18 FIRST EDITION 00KM

18 000 EUR

21 Shk 10:03 Sportiv  ·  BMW  ·  F series  ·  Prishtinë

Motor BMW F 800 R viti 2010

4 200 EUR

20 Shk 22:58 Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

BMW R1150R i, ABS, Doreza Nxemje, Full LED, RKS 1 VIT

5 400 EUR

18 Shk 19:56 Sportiv  ·  BMW  ·  K1300S  ·  Ferizaj

Shiten 5 kiciklla

17 Shk 02:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

BMW C400X - 350 CC

9 500 EUR

16 Shk 16:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r 1200 r

6 100 EUR

11 Shk 15:49 Skuter  ·  BMW  ·  R100  ·  Mitrovicë

Shitet Motorr me rryme

1 050 EUR

Viti: 2021
07 Shk 20:00 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  C 650 GT  ·  Pejë

bmw 650 cc

2 700 EUR

02 Shk 18:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw k1200 rs

2 500 EUR

02 Shk 18:53 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet bmw r1100r

2 400 EUR

02 Shk 18:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r 1200 st

4 700 EUR

02 Shk 18:51 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

BMW F 650 GS

5 750 EUR

02 Shk 18:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r 1100 r

2 800 EUR

02 Shk 18:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw k1100rs

2 700 EUR

02 Shk 03:20 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r 1100r

2 600 EUR Price Reduced

01 Shk 04:48 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  F series  ·  Therandë

Bmw f650gs me 798ccm

4 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione