Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | R1150GS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW R1150GS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Gush 22:21 Touring , Kastriot

BMW R1150GS, Dakar

3 700 EUR

Viti: 2001
05 Pri 12:17 Të tjera , Prishtinë

Jakne Dainese

Viti: 2021
16 Maj 02:10 Sportiv , Prishtinë

Motoqiklet BMW R1150 GSA

4 000 EUR

Viti: 2004
09 Sht 08:45 Touring , Prishtinë

BMW 1150 GS

4 300 EUR

Viti: 2002
20 Gush 20:34 Sportiv , Dardanë

Shitet motori

3 500 EUR

Viti: 2005
20 Gush 20:17 Sportiv , Dardanë

Motori

3 500 EUR

Viti: 2005
23 Mar 10:37 Sportiv , Ferizaj

Bicikell

35 EUR

Viti: 2014
05 Korr 16:07 Skuter , Ferizaj

Grand skuter

650 EUR

Viti: 2008
26 Qer 17:02 Skuter , Prizren

Mondiall 150

380 EUR

Viti: 2009
21 Maj 10:44 Skuter , Prishtinë

skuter

Viti: 2002
12 Mar 21:29 Të tjera , Ferizaj

BICIKLET

150 EUR

Viti: 2015
09 Korr 14:01 Kros/Enduro , Mitrovicë

Biciklet

20 EUR

Viti: 2000
29 Maj 12:54 Touring , Mitrovicë

Bmw 1150 RT.

Viti: 2004
21 Pri 22:10 Sportiv , Gjilan

shess

Viti: 2016
12 Pri 14:20 Të tjera , Besianë

BMX

100 EUR

Viti: 2011
06 Dhj 08:47 Skuter , Skenderaj

shitet shlemi i ardhun nga jasht

35 EUR

Viti: 2013
30 Sht 08:09 Sportiv , Prizren

shitet dhe ndrrohet

350 EUR

Viti: 2010
14 Maj 20:52 Skuter , Skenderaj

Mondial

350 EUR

Viti: 2008
21 Sht 22:52 Skuter , Ferizaj

shitet

300 EUR

Viti: 2002
13 Sht 18:11 Skuter , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

350 EUR

Viti: 2014
27 Gush 12:37 Skuter , Drenas

Mottorr sport

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW R1150GS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione