Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva | Motocross

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva Motocross | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 11:44 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet kros Cagiva

880 EUR

18 Mar 17:30 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes Krosin

890 EUR

13 Mar 22:28 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet kros Cagiva

890 EUR

10 Mar 09:52 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 125cc

890 EUR

03 Mar 20:57 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes Cagiva motorr

890 EUR

11 Shk 15:45 Terren/Offroad , Gjakovë

Motorr Cagiva

850 EUR

19 Korr 22:47 Kros/Enduro , Skenderaj

shitet krossi 250 cc

650 EUR

Viti: 2000
10 Qer 19:10 Skuter , Ferizaj

shitet matorri

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
29 Pri 15:32 Terren/Offroad , Prishtinë

Cagiva Canyon 500cc viti 2001

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
20 Mar 18:05 Kros/Enduro , Pejë

Shes motor cross i sa po ardhum nga gjermanija

Viti: 2010
08 Shk 19:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Cagiva Raptor 1000cc

Viti: 2004
14 Sht 14:07 Kros/Enduro , Burim

Cagiva

300 EUR

Viti: 1995
03 Sht 17:17 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 600cc per pjes

Viti: 1993
12 Qer 16:28 Kros/Enduro , Rahovec

Motorr kros

200 EUR

Viti: 2002
10 Mar 18:57 Sportiv , Dragash

shitet naked bike (cagiva raptor)

Viti: 2007
28 Shk 23:37 Kros/Enduro , Malishevë

Cagiva Planet 125cc

700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
24 Dhj 13:37 Kros/Enduro , Gjilan

shitet Krosi

550 EUR

Viti: 1997
08 Nën 21:53 Sportiv , Kastriot

Biciketa

370 EUR

Viti: 2006
11 Tet 19:05 Kros/Enduro , Prishtinë

Cagiva 125cc defekt

300 EUR

Viti: 2005
22 Korr 18:31 Sportiv , Therandë

Shitet bicikleta

30 EUR Price Reduced

Viti: 2019
03 Qer 12:04 Kros/Enduro , Dragash

motorr cagiva dukati 750cc

Viti: 1989
28 Pri 14:00 Kros/Enduro , Prizren

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1997
04 Pri 22:39 Sportiv , Besianë

biciklet

190 EUR

Viti: 2017
07 Mar 08:20 Sportiv , Drenas

Cagiva freccia 125 cc

420 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Shk 22:29 Sportiv , Viti

U shit flm

180 EUR

Viti: 2001
10 Shk 15:09 Sportiv , Rahovec

Cross

550 EUR

Viti: 2019
22 Nën 19:04 Kros/Enduro , Klinë

shitet krosi 125 cc cagiva elefant

520 EUR

Viti: 1998
18 Maj 21:41 Sportiv , Malishevë

Motor me 4 rrota

650 EUR

Viti: 2003
31 Mar 10:45 Kros/Enduro , Gjilan

Kros Cagiva 600 Kubik

1 000 EUR

Viti: 1994
10 Nën 14:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

ndrrim veq me kros

1 500 EUR

Viti: 2006
24 Tet 10:20 Kros/Enduro , Pejë

125cc full kros

500 EUR

Viti: 2008
07 Tet 20:57 Sportiv , Ferizaj

ndrrim

1 500 EUR

Viti: 2006
18 Gush 17:37 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

U shitttt flmm merrjepp

460 EUR

Viti: 1997
31 Korr 23:41 Kros/Enduro , Vushtrri

kros

Viti: 2002
12 Qer 22:42 Sportiv , Drenas

Motoqikleta

1 100 EUR

Viti: 1991
12 Qer 07:21 Sportiv , Ferizaj

Ndrrim me kros

2 500 EUR

Viti: 2006
11 Qer 22:35 Sportiv , Ferizaj

Shes Cagiven

600 EUR

Viti: 2000
29 Maj 21:14 Kros/Enduro , Prishtinë

Shes

400 EUR

Viti: 1999
28 Maj 08:45 Sportiv , Ferizaj

Ndrrim me kros

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
04 Maj 00:16 Kros/Enduro , Lipjan

Krosi urgjent

399 EUR

Viti: 1998
29 Pri 21:42 Kros/Enduro , Lipjan

Urgjent krosi

460 EUR

Viti: 2014
24 Pri 20:56 Sportiv , Pejë

Shes cagica 125cc turboo 2taksh

700 EUR

Viti: 1999
17 Pri 19:03 Sportiv , Ferizaj

Shitet ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2006
23 Mar 19:23 Skuter , Therandë

Bamoto

Viti: 2016
24 Shk 10:59 Skuter , Gjilan

Skuter 149 kubik

250 EUR

Viti: 2008
14 Jan 23:30 Sportiv , Gjilan

Xhedje prefekte i punuar special

700 EUR

Viti: 2009
01 Jan 11:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

cagiva 125 cc

Viti: 2000
20 Nën 00:13 Sportiv , Pejë

Shitet urgjent cagiva 125cc turbo

900 EUR

Viti: 2001
06 Nën 13:35 Sportiv , Prizren

Shitet

350 EUR

Viti: 1993

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva Motocross | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione