Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura CFMOTO Të gjitha në Kosovë

Model Tjeter , 124

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | CFMOTO | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 21:38 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Motori Atv Cf Moto 4x4 Special Edition, Long base

6 450 EUR

09 Pri 05:26 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Atv 200cc

2 350 EUR

31 Mar 23:51 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

CF Moto 550 ESP 4X4 2017 Long Base

123 EUR

25 Mar 14:51 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO ( 2023 ) 800cc

11 000 EUR

21 Mar 12:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO. ( 2023 ). 800cc

11 000 EUR

19 Mar 00:31 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

CF Moto 1000

10 000 EUR

16 Mar 23:17 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO ( 2023 ) 800cc

11 000 EUR

16 Mar 17:56 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO ( 2023 ) 800cc

11 000 EUR

16 Mar 11:04 Chopper/Coustom  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Cf moto ( 2023 ) 800cc

15 Mar 01:33 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

CF MOTO 2023. ( 800cc )

07 Mar 03:44 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

CF Moto 1000 sport

13 700 EUR

23 Shk 08:39 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Atv Cfmoto 450L 4×4

20 Shk 09:19 Sportiv  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motorr 300cc 2023

3 800 EUR

04 Shk 03:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO 650cc viti 2022

7 000 EUR

27 Jan 09:52 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

ATV 450 L

1 EUR

22 Jan 00:04 Kros/Enduro  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

urgent sale

1 200 EUR

14 Jan 14:00 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

CF MOTO (550cc) 4x4

1 EUR

04 Dhj 23:16 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Zubin Potok

CfMoto 550

3 900 EUR

15 Nën 06:40 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

CFMOTO 2019 625

28 Tet 01:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet motorri per marakli

7 000 EUR

07 Tet 22:16 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet cf moto 500cc

7 400 EUR

29 Sht 23:43 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

CFMoto 450s

4 650 EUR

17 Sht 18:15 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

CfMoto450��

4 650 EUR

09 Sht 11:51 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

CFMOTO CFORCE 520 S NGA ZVICRA

9 150 EUR

31 Gush 19:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shes motorrin cf force 450L

6 500 EUR

29 Gush 19:18 Sportiv  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Bicikleta Cube ��

400 EUR

23 Gush 13:22 Skuter  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Honda 50cc

450 EUR

17 Gush 09:22 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Burim

cforce 550 cc

5 500 EUR

16 Gush 19:58 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet CFMOTO 450S���� 4 rrotsh

4 700 EUR

28 Korr 00:52 Sportiv  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF Moto clx sport Motorr sport

7 850 EUR

22 Korr 02:58 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

ATV

8 900 EUR

22 Korr 02:17 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

ATV 800 cc

8 500 EUR

07 Korr 22:24 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

4rrotsh

1 500 EUR

05 Korr 06:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Motor quad 4x4 ,2020

5 800 EUR

04 Korr 12:21 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet CF MOTO (1000cc)

13 500 EUR

15 Qer 04:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

2022 CF MOTO 800CC CFORCE 800 XC

4 500 EUR

16 Maj 07:20 Touring  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO. 650cc. 2022

7 000 EUR

02 Maj 13:47 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

cfmoto 550 Ho

5 500 EUR

23 Pri 15:34 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motor 50cc

150 EUR

13 Pri 10:38 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Shitet CF Moto CForce 520L verzioni gjatë me 1200km

7 900 EUR

Viti: 2017
12 Shk 23:15 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

ATV 350cc

1 500 EUR

04 Jan 14:57 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Burim

cforce 550

21 Dhj 21:56 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Cf Motor 850 kubik

8 550 EUR

21 Dhj 19:10 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Cf Motor 850 kubik

8 550 EUR

02 Dhj 12:02 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motorr CFMOTO CFORCE 850xc

11 700 EUR

05 Nën 00:55 Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motor

8 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | CFMOTO | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione