Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | Monster

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati Monster | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Tet 22:02 Sportiv , Gjilan

Ducati 900 cc

2 450 EUR

09 Pri 10:32 Sportiv , Prishtinë

Shitet

Viti: 2018
18 Sht 22:49 Sportiv , Gjilan

Ducati 900

2 800 EUR

Viti: 2000
05 Qer 01:27 Të tjera , Fushë Kosovë

045981111

1 500 EUR

Viti: 2000
17 Maj 20:46 Me katër rrota/ATV , Klinë

Skuter

1 EUR

Viti: 2008
15 Maj 16:14 Të tjera , Fushë Kosovë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
11 Maj 17:33 Të tjera , Fushë Kosovë

Urgjent

1 700 EUR

Viti: 2000
02 Maj 15:51 Të tjera , Pejë

Ducati Monster 600cc

2 000 EUR

Viti: 1996
10 Pri 18:04 Sportiv , Mitrovicë

Ducati

150 EUR

Viti: 2003
08 Pri 05:34 Sportiv , Prishtinë

Ducati Monster 600ss

1 000 EUR

Viti: 2000
28 Mar 23:29 Sportiv , Prishtinë

Ndrrim me grand skuter

1 100 EUR

Viti: 2001
01 Shk 09:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
30 Nën 18:26 Sportiv , Prishtinë

SHITET DUCATI 600CC

850 EUR

Viti: 1998
28 Sht 10:26 Sportiv , Skenderaj

Ducati Monster 900sie

2 200 EUR

Viti: 2000
25 Gush 10:39 Touring , Prizren

Ducati monster695 vizi2007

2 700 EUR

Viti: 2007
21 Qer 23:55 Sportiv , Vushtrri

Motorr Ducati 800cc

Viti: 2006
21 Qer 22:47 Sportiv , Vushtrri

MOTORRI 800cc I VITIT 2006

Viti: 2006
10 Qer 15:21 Skuter , Ferizaj

Rigon

600 EUR

Viti: 2017
28 Pri 19:21 Sportiv , Gjakovë

Bicikell sporte

Viti: 2017
30 Mar 22:10 Skuter , Vushtrri

Hsi 150cc ne gjendje prefekte

280 EUR

Viti: 2008
19 Tet 19:55 Sportiv , Prishtinë

Shitet motori ducati 600cc

1 EUR

Viti: 1996
12 Sht 11:41 Sportiv , Prishtinë

Motor dukati

1 EUR

Viti: 1996
05 Sht 00:59 Sportiv , Prishtinë

Motor dukati

1 EUR

Viti: 1996
04 Sht 20:41 Sportiv , Prishtinë

Motor dukati

1 EUR

Viti: 1996
17 Qer 14:14 Sportiv , Gjilan

Nuk eshte dhez qe 4vjet

Viti: 1993
16 Maj 19:35 Sportiv , Ferizaj

shitet ose ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1986
01 Maj 18:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Ducati 1100kb pa Dogan

Viti: 2008
19 Tet 01:21 Sportiv , Prizren

Ducati Monster

5 900 EUR

Viti: 2007
27 Sht 15:19 Sportiv , Viti

shes biqikleten sportive ne gjendje te rregullt

35 EUR

Viti: 2018
26 Gush 15:49 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Motor Ducati Diavel

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
16 Korr 21:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Ducati matrix RJ2 125cc

1 100 EUR

Viti: 2009
29 Maj 21:28 Sportiv , Prishtinë

ducat monster 1000sie

1 900 EUR

Viti: 2003
27 Maj 16:19 Sportiv , Ferizaj

Ducati 996

150 EUR

Viti: 2015
07 Gush 16:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Ducati Monster Street 821

8 000 EUR

Viti: 2016
04 Gush 18:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

shes mondiall 150 kubik

130 EUR

Viti: 2008
25 Korr 16:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Ducati Monster 696cc 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
13 Korr 14:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Ducati monster 1000 is

2 300 EUR

Viti: 2003
08 Korr 18:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

u shit flm merrjep

1 700 EUR

Viti: 1995
28 Mar 19:21 Sportiv , Prizren

Shum mire kaciga

22 EUR

Viti: 2015
14 Shk 21:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

Shitet motorri

Viti: 2012
15 Dhj 14:16 Sportiv , Prishtinë

motorr

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
11 Sht 11:09 Sportiv , Gjilan

shes ducati monster dhe ndrroj me veture

1 000 EUR

Viti: 2001
02 Sht 11:17 Sportiv , Prizren

Ducati

Viti: 2001
01 Gush 01:28 Sportiv , Gjilan

ducati monster

1 000 EUR

Viti: 2001
01 Korr 00:43 Motoçikleta (mbi 50cc) , Klinë

Grand skuter 150cc

444 EUR

Viti: 2008
27 Maj 17:15 Kros/Enduro , Prizren

Ducati

1 600 EUR

Viti: 2001
20 Mar 19:21 Të tjera , Skenderaj

Biciklet

120 EUR

Viti: 2016
09 Mar 22:01 Të tjera , Ferizaj

Biciklet

150 EUR

Viti: 2014
13 Tet 22:32 Sportiv , Pejë

Ducati 900

3 200 EUR

Viti: 1999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati Monster | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione