Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | Runner

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Runner | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:38 Skuter , Prishtinë

GILERA RUNNER 125 CC

1 200 EUR Price Reduced

Dje 09:37 Skuter , Prishtinë

Shes Gilera Runer 200cc

2 600 EUR

Viti: 2014
28 Shk 21:35 Skuter , Pejë

Gilera runner 125 2t

29 Jan 19:24 Të tjera , Burim

Gilera runner 125cc

900 EUR

18 Jan 21:35 Skuter , Pejë

Shes Gileria Runner

1 000 EUR

09 Nën 18:16 Skuter , Prishtinë

Gilera Runner 200 cc

2 200 EUR

23 Tet 00:44 Të tjera , Mitrovicë

Gilera runer 180 cc 2t

900 EUR

21 Tet 00:17 Skuter , Mitrovicë

Shitet gilera runner 180 cc

1 100 EUR

27 Sht 23:21 Skuter , Pejë

Gilera runner

Viti: 2001
29 Gush 04:18 Skuter , Dardanë

Shitet skuteri 50cc

450 EUR

Viti: 1997
14 Gush 15:16 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
12 Gush 19:53 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
09 Gush 20:55 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
07 Gush 12:21 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
03 Gush 23:35 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
01 Gush 21:14 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
01 Gush 14:24 Skuter , Pejë

Gilera

1 250 EUR

Viti: 2021
31 Korr 20:59 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
29 Korr 20:27 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
29 Korr 10:40 Skuter , Prishtinë

Gilera runner 50cc

370 EUR

Viti: 2008
27 Korr 21:16 Skuter , Ferizaj

Skuter ne shitje Gilera Runner

1 EUR

Viti: 2006
21 Korr 20:20 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri Gilera Runners

1 EUR

Viti: 2006
18 Korr 00:30 Skuter , Prizren

shes gilera runner 49cc n gjendje perfekte

600 EUR

Viti: 2012
12 Korr 22:05 Skuter , Prishtinë

Gilera Runner 50cc

460 EUR

Viti: 2008
06 Korr 21:26 Skuter , Ferizaj

Shes skuteri Gilera Runer 50cc

600 EUR

Viti: 2012
05 Korr 21:33 Skuter , Gjilan

Skuter 50cc

470 EUR

Viti: 2009
21 Qer 12:17 Skuter , Prishtinë

Gilera runner vrx 200c

1 970 EUR

Viti: 2006
09 Qer 14:51 Skuter , Pejë

dokumenta per gilera runner 125cc

100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
29 Maj 20:39 Skuter , Pejë

Gilera runer Uuu Shitt��

1 900 EUR

Viti: 2015
29 Maj 16:05 Skuter , Mitrovicë

Shitet gilera 125cc 4t

700 EUR

Viti: 2004
16 Maj 16:36 Skuter , Pejë

Gilera Runner 125cc 4t

1 000 EUR

Viti: 2006
11 Maj 10:41 Skuter , Mitrovicë

Shitet gilera runner 180cc 2T

950 EUR

Viti: 2002
29 Pri 13:12 Skuter , Prishtinë

Gilera Runner 200 C

1 600 EUR

Viti: 2004
26 Pri 18:29 Skuter , Mitrovicë

Gilera runner pure jet 50cc i qlajmruar me dogan

666 EUR Price Reduced

Viti: 2004
11 Pri 01:58 Skuter , Pejë

shitet gillera

1 EUR

Viti: 2017
08 Pri 23:51 Skuter , Pejë

Gilera Runner 125

1 000 EUR

Viti: 2004
31 Mar 13:44 Skuter , Mitrovicë

Gillera

1 EUR

Viti: 2000
27 Mar 23:41 Skuter , Mitrovicë

shitet gilera runner 80 cc

900 EUR

Viti: 2006
23 Mar 13:11 Skuter , Mitrovicë

Gilera runner 50cc viti 2006

Viti: 2006
24 Jan 23:32 Skuter , Pejë

Gilera

1 EUR

Viti: 2002
28 Nën 22:16 Skuter , Mitrovicë

Gilera runner

Viti: 2021
15 Nën 00:27 Sportiv , Mitrovicë

Shitet gilera 180 cc

1 200 EUR

Viti: 1999
03 Nën 10:44 Skuter , Gjakovë

skuter gilera runner 50cc

600 EUR

Viti: 2004
02 Tet 02:04 Skuter , Prishtinë

Gilera 50cc runner

600 EUR

Viti: 2008
24 Sht 20:55 Skuter , Burim

Shitet -ndrrohet

600 EUR

Viti: 2003
11 Sht 08:56 Skuter , Pejë

Gilera Runner 125cc 2t

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Runner | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione