Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda CRB - Gjeni motorr Honda me çmimet më të mira në treg

Honda CRB - motorrët ideal për ju! MerrJep.com ofron një përzgjedhje të madhe të motoçikletave Honda CRB të ri apo të përdorur në shitje me çmimet më të mira në treg,


Në këtë kategori ju mund të gjeni Honda CRB 600 Rr, Honda CRB 600 F, Honda CRB 125cc, dhe modele të tjera me vite të ndryshme prodhimi, fuqi, madhësi dhe çmime nga më të ndryshmet të përshtatshme për vozitje ditore brenda dhe jashtë zonave urbane.

04 Mar 10:28 Kros/Enduro , Prizren

shitet

1 400 EUR

24 Dhj 19:36 Kros/Enduro , Prizren

shitet 250cc

1 250 EUR

07 Dhj 02:10 Kros/Enduro , Prishtinë

Honda wardero 125cc 2012

1 800 EUR

17 Korr 00:12 Sportiv , Drenas

SHITET MOTORI

3 500 EUR

Viti: 2001
12 Korr 22:40 Të tjera , Vushtrri

Shitet motori 250 Cc

599 EUR

Viti: 2013
03 Qer 23:53 Chopper/Coustom , Pejë

Honda 125 cc Me Dogan Homologim

1 300 EUR

Viti: 1986
21 Gush 00:05 Skuter , Dardanë

Grand skuter 250 cc ndrrim i munshem

1 200 EUR

Viti: 2008
20 Gush 00:25 Kros/Enduro , Burim

Kros honda 125cc

850 EUR

Viti: 2000
05 Gush 19:18 Sportiv , Prishtinë

Golf 2

500 EUR

Viti: 1996
28 Qer 19:06 Chopper/Coustom , Drenas

Tesha per motorr FLM

Viti: 2000
20 Qer 02:48 Skuter , Gjilan

Grand skuter

1 400 EUR

Viti: 2008
24 Maj 17:56 Kros/Enduro , Drenas

Motorr

700 EUR

Viti: 1988
26 Pri 14:53 Skuter , Gjilan

shes motorrin me dogan te paguar

550 EUR

Viti: 2003
11 Pri 11:11 Touring , Pejë

Shes ose ndroj honda 250 kubik rks i skadum

500 EUR

Viti: 2001
08 Mar 17:48 Sportiv , Prishtinë

Fiat punto

999 EUR

Viti: 1998
15 Shk 01:02 Sportiv , Gjilan

shitet honda 175 cbf sport

1 700 EUR

Viti: 2012
21 Jan 09:06 Sportiv , Prizren

Honda 125

450 EUR

Viti: 1996
17 Nën 23:13 Chopper/Coustom , Skenderaj

Shitet choperi 125cc

450 EUR

Viti: 2012
27 Tet 21:20 Skuter , Prishtinë

SKUTER 50 Cc urgjend Lirlirlir

190 EUR

Viti: 2014
17 Sht 18:34 Kros/Enduro , Malishevë

Shitet motorri honda

120 EUR

Viti: 1992
18 Gush 11:16 Sportiv , Prizren

Honda

1 EUR

Viti: 1990
21 Korr 22:09 Skuter , Lipjan

Honda 125c ngjendje trrehullt veq mi grah

250 EUR

Viti: 2005
14 Korr 19:27 Chopper/Coustom , Skenderaj

Honda

850 EUR

Viti: 2001
26 Qer 12:55 Sportiv , Prizren

Tesha per motorra

Viti: 2019
21 Maj 14:08 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Novo

900 EUR

Viti: 2020
17 Mar 21:33 Skuter , Prishtinë

HONDA 125CC FULL INGJEKSION

650 EUR

Viti: 2002
03 Mar 15:42 Skuter , Rahovec

honda cbr

1 750 EUR

Viti: 1996
07 Shk 20:55 Kros/Enduro , Pejë

Honda

3 700 EUR

Viti: 2013
29 Dhj 19:37 Sportiv , Malishevë

Shes apo boj ndrrim

1 400 EUR

Viti: 2001
06 Nën 23:46 Sportiv , Prizren

motorr

300 EUR

Viti: 2019
17 Sht 21:41 Kros/Enduro , Gjilan

Motor

1 350 EUR

Viti: 2001
12 Pri 21:43 Sportiv , Ferizaj

Honda

1 EUR

Viti: 1999
17 Tet 18:24 Touring , Dragash

Honda

300 EUR

Viti: 1998
24 Gush 18:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Honda Cbr 600 Rr

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
10 Korr 14:02 Sportiv , Prishtinë

Honda

2 000 EUR

Viti: 2005
08 Pri 15:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Honda CBR 600 RR me dogan

6 500 EUR

Viti: 2007
30 Gush 10:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

HONDA CBR 600F -98

Viti: 1998
18 Gush 16:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

300 wei

3 500 EUR

Viti: 2004
11 Qer 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Honda CBR600RR

4 000 EUR

Viti: 2015
31 Mar 19:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Homda 125 4 taksh

700 EUR

Viti: 1992
22 Mar 11:38 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros Honda

Viti: 1997
26 Dhj 19:52 Sportiv , Burim

SEUUI

Viti: 2014
08 Nën 21:29 Sportiv , Prizren

Honda

1 700 EUR

Viti: 2001
04 Tet 19:22 Sportiv , Besianë

shitet urgjent,deri me07.10.2015

Viti: 2005
29 Sht 16:41 Sportiv , Viti

Moto honda 600 CBR -90

Viti: 1990
21 Sht 00:10 Sportiv , Gjakovë

honda

2 500 EUR

Viti: 1998
20 Sht 12:49 Touring , Prizren

Honda 600cc

250 EUR

Viti: 1998
18 Sht 12:46 Sportiv , Besianë

shitet urgjent

Viti: 2005

Honda është një emër i madh kur bëhet fjalë për biçikletat, dhe seria Honda CRB është një biçikletë popullore për çmimin.


Kjo është biçikleta më e shpejtë në klasën e saj, por është kënaqësi të ngasësh dhe kushton më pak se modelet e tjera. Honda ka një reputacion për produkte me cilësi të lartë dhe këtë mund ta gjeni në shumicën e shitjeve.


Honda CRB - Seria më e kërkuar e motorrëve Honda


Honda është një emër i madh kur bëhet fjalë për biçikletat, dhe Honda CRB është një motoçikletë shumë e njohur nga kjo markë.


Seria e Honda CRB ka prodhuar motoçikleta afatgjata që janë të besueshme dhe perfekte për udhëtimet ditore. Thesht lloji i makinës që do të vazhdojë të funksionojë dhe nuk ka nevojë për shumë vëmendje për tu siguruar.


Pavarësisht se është inxhinieruar për përdorim praktik dhe përballueshmëri të mjeteve, Honda ka bërë një dizajn me zgjuarsi të serisë Honda CRB për t'u tërhequr vëmendjen njerëzve që e duan rrugëtimin me motorr - nga dizajni i thjeshtë te skemat e pasura të ngjyrave.


Honda CRB - Opsioni më i mirë për blerje nën buxhet


A jeni duke kërkuar për një motor që ka fuqi të mjaftueshme? A është çmimi i motorrit ai që ju pengon të merrni një të tillë tani? Nëse po, pyetjet tuaja do të marrin një përgjigjje tani.

MerrJep.com ka një larmishmëri të shpalljeve për motorr Honda CRB në shitje me vite të ndryshme prodhimi si dhe me çmime mjaftë të volitshme për secilin nga ju.


Pavarësisht preferencave tuaja, në këtë kategori ju do të mund të gjeni motorra Honda CRB që do t'i përshtaten buxhetit që ju keni ndarë për të realizuar blerjen.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të mund të gjeni motorr Honda CRB që fillojnë nga 550 EUR, 700 EUR deri tek 1.500 - 2.000 EUR. Pra, çmimet për Honda CRB variojnë bazuar në vitin e prodhimit, fuqinë, madhësinë e motorrit, etj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione