Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:35 Chopper/Coustom , Ferizaj

Kawasaki Vulkan 1500cc

Dje 12:43 Sportiv , Pejë

Kawasaki ER6-N Abs me dogan

3 200 EUR

23 Mar 20:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Kawasaki z800

5 000 EUR

19 Mar 18:54 Chopper/Coustom , Dardanë

Kawasaki VN 800

5 600 EUR

12 Mar 23:06 Chopper/Coustom , Gjilan

Kawasaki vn800

3 999 EUR

12 Mar 22:43 Sportiv , Gjilan

Kawasaki 750 z750

11 Mar 22:17 Chopper/Coustom , Pejë

Kawasaki Vulcan 900 custom

6 300 EUR

09 Mar 15:57 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki z750

2 600 EUR

06 Mar 07:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Kavasaki EN 500

2 500 EUR

28 Shk 22:00 Kros/Enduro , Kaçanik

Kros 250cc

550 EUR

23 Shk 08:44 Të tjera , Prishtinë

Kawasaki z750

2 000 EUR

21 Shk 12:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Choper kavasaki 500cc

2 500 EUR

17 Shk 22:32 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet Kawasaki vulcan 1500 kubik

41 EUR

29 Jan 21:53 Sportiv , Ferizaj

kawasaki

3 500 EUR

22 Jan 01:22 Chopper/Coustom , Shtime

chopper

3 600 EUR

18 Jan 22:51 Sportiv , Fushë Kosovë

Shitet Kawasaki 750 kubik

2 500 EUR

01 Jan 19:39 Sportiv , Viti

Kavasaki krazer 115

650 EUR

14 Dhj 17:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet Motorri

6 500 EUR

13 Dhj 09:47 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet Motorri

6 500 EUR

24 Nën 23:27 Chopper/Coustom , Prishtinë

Motorr choper

7 500 EUR

15 Nën 00:01 Skuter , Prishtinë

���� KAWASAKI J300 ABS

4 199 EUR

12 Nën 21:10 Kros/Enduro , Viti

Shitet ose ndrrohet

31 Tet 00:45 Sportiv , Gjilan

Kawasaki

4 950 EUR

24 Tet 00:39 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Chopper

3 100 EUR Price Reduced

21 Tet 10:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Kawasaki

3 200 EUR

20 Tet 12:39 Sportiv , Gjilan

Shitet ne gjendje shum te mire

2 300 EUR

Viti: 2010
13 Tet 22:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kawasaki 900

6 500 EUR

Viti: 2006
11 Tet 23:56 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shes Kawasaki 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
30 Sht 20:32 Chopper/Coustom , Lipjan

Shitet Kawasaki 440 Ltd

1 400 EUR

Viti: 1988
27 Sht 16:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vushtrri

Shitet Kawasaki

650 EUR

Viti: 1996
26 Sht 00:56 Sportiv , Vushtrri

Shitet kawasaki 750cc

600 EUR

Viti: 1996
13 Sht 04:19 Sportiv , Kastriot

Kawasaki

1 000 EUR

Viti: 1989
09 Sht 18:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

regler

50 EUR

Viti: 2006
29 Gush 19:42 Sportiv , Prishtinë

Servis

2 500 EUR

Viti: 2010
21 Gush 00:06 Chopper/Coustom , Pejë

Kawasaki

1 EUR

Viti: 1981
17 Gush 08:27 Sportiv , Malishevë

2018 Kawasaki Ninja H2 R

2 000 EUR

Viti: 2018
07 Gush 21:31 Chopper/Coustom , Gjilan

Kawasaki

3 500 EUR

Viti: 1995
04 Gush 22:36 Sportiv , Prizren

Shitet ndrrohet

4 000 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione