Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | Super Duke

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Super Duke | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 02:20 Kros/Enduro , Ferizaj

ne gjendje te mir

650 EUR

19 Nën 01:20 Sportiv , Prishtinë

KTM DUKE 390 2022

4 999 EUR

25 Sht 00:05 Sportiv , Mitrovicë

Ktm duke 690 RKS

4 300 EUR

Viti: 2014
20 Korr 00:21 Skuter , Besianë

SHES SKUTER 50 cc 280 EURO

280 EUR

Viti: 2008
07 Qer 00:35 Sportiv , Prishtinë

Ktm 690 Duke

Viti: 2012
06 Maj 17:15 Sportiv , Prishtinë

Ktm Duke 390 2021

5 500 EUR

Viti: 2021
26 Pri 20:37 Sportiv , Prishtinë

Ktm Duke 390 2021

5 800 EUR

Viti: 2021
04 Mar 17:03 Sportiv , Prishtinë

KTM DUKE 690r 2016

2 600 EUR

Viti: 2016
15 Shk 19:50 Kros/Enduro , Drenas

Shes KTM ne gjendje te rregullt

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
26 Tet 15:44 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM DUKE 690 2016

2 800 EUR

Viti: 2016
20 Sht 01:56 Të tjera , Prishtinë

Shitet Ktm Duke 390 2019

4 000 EUR

Viti: 2019
22 Qer 01:14 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Shes KTM

Viti: 2019
05 Qer 14:04 Të tjera , Prishtinë

Bicikel ne shitje

140 EUR

Viti: 2019
23 Jan 17:22 Sportiv , Prishtinë

Shes ktm 690

4 000 EUR

Viti: 2016
06 Dhj 17:59 Sportiv , Gjilan

Ktm duke 390

2 900 EUR

Viti: 2014
31 Tet 14:16 Sportiv , Prishtinë

KTM Super Duke 690cc

4 200 EUR

Viti: 2008
03 Sht 12:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

I sa po ardhur pre ch KTM

5 800 EUR

Viti: 2008
23 Pri 20:47 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm

Viti: 2007
26 Mar 23:13 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM urgjent

1 600 EUR

Viti: 2009
10 Shk 21:13 Sportiv , Prishtinë

Kepuc per motorra 42

50 EUR

Viti: 2018
22 Tet 14:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

KTM

Viti: 2012
26 Sht 08:42 Kros/Enduro , Shtime

Tesha per matoorr

60 EUR

Viti: 2010
13 Gush 23:28 Kros/Enduro , Vushtrri

Shiten Koshnicat dhe Qanta KTM

35 EUR

Viti: 2017
17 Korr 18:12 Të tjera , Mitrovicë

Ktm Duke 690cc 2016

Viti: 2016
02 Shk 14:29 Sportiv , Ferizaj

Ktm 990 duke R

Viti: 2008
14 Jan 19:07 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM SMC 690

Viti: 2013
08 Nën 19:39 Kros/Enduro , Ferizaj

ktm

7 000 EUR

Viti: 2007
21 Korr 23:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

KTM 690 duke

3 900 EUR

Viti: 2009
21 Korr 09:51 Kros/Enduro , Prishtinë

Kamion man 8.150 ndrrim me KTM

3 300 EUR

Viti: 2012
10 Maj 21:00 Skuter , Rahovec

Shitet bagazhi

30 EUR

Viti: 2006
27 Nën 21:46 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet ktm 2012

2 999 EUR

Viti: 2012
05 Gush 09:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

KTM

6 000 EUR

Viti: 2009
21 Korr 14:18 Sportiv , Pejë

KTM 950sm

3 200 EUR

Viti: 2007
18 Maj 13:47 Kros/Enduro , Ferizaj

ESHTE SHITUR KTM SMC 690R

Viti: 2013
23 Sht 22:24 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm smcr 690 2012

Viti: 2012
05 Sht 22:18 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM SMC R 690 enduro

Viti: 2013
01 Sht 06:53 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm smcr 690

Viti: 2013
25 Gush 21:12 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm smc r 690

Viti: 2013
06 Gush 13:44 Sportiv , Dragash

Shitet ktm duke 650cc

3 000 EUR

Viti: 2003

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Super Duke | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione