Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | SX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM SX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Dhj 20:34 Kros/Enduro , Prizren

Ktm sxf 350 2017

4 800 EUR

04 Tet 22:52 Kros/Enduro , Viti

Shitet kross KTM enduro 450cc

2 700 EUR

Viti: 2006
17 Sht 02:34 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet ktm 125sx

1 700 EUR

Viti: 2005
01 Sht 19:05 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet krosi ktm

1 799 EUR

Viti: 2004
29 Gush 18:32 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet KTM 150 SX 2017

3 500 EUR

Viti: 2017
28 Gush 15:20 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 65

Viti: 2006
18 Korr 22:24 Kros/Enduro , Malishevë

Ktm 125 cc 2t 2009

2 550 EUR

Viti: 2009
20 Qer 08:17 Kros/Enduro , Gjilan

Ktm 125 sx

2 700 EUR

Viti: 2013
23 Maj 19:41 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet Ktm Full 125cc

600 EUR

Viti: 1990
16 Maj 16:14 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 125 Sx

1 680 EUR

Viti: 2004
31 Mar 22:52 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Motorr kros 250cc

3 350 EUR

Viti: 2014
26 Shk 00:30 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm sx250

3 000 EUR

Viti: 2012
26 Shk 00:24 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm kros 250

3 000 EUR

Viti: 2012
16 Shk 20:47 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet crosi urgjent

1 000 EUR

Viti: 2018
05 Nën 23:55 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Shitet krosi 250cc KTM

1 500 EUR

Viti: 2000
28 Tet 22:44 Terren/Offroad , Prishtinë

Ktm sx 85 viti 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
23 Tet 17:11 Sportiv , Lipjan

Shes krosin 80 c

600 EUR

Viti: 2008
29 Gush 15:43 Kros/Enduro , Ferizaj

SHITET KTM 125sx

1 900 EUR

Viti: 2004
24 Korr 11:45 Kros/Enduro , Pejë

KTM 250 2t sx

2 300 EUR

Viti: 2006
18 Korr 10:34 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet KTM Sx150 2017 me dogan te paguar

3 200 EUR

Viti: 2017
04 Qer 22:58 Kros/Enduro , Dragash

Shiten tesha per kros komplet

1 EUR

Viti: 2011
03 Qer 07:41 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet KTM 250cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
26 Jan 14:28 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet KTM SX 125 cc

1 250 EUR

Viti: 2004
26 Gush 10:53 Të tjera , Besianë

KTM

250 EUR Price Reduced

Viti: 2020
13 Korr 10:11 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM Enduro 250cc (kubik) 2010 Model SixDays

3 100 EUR

31 Maj 12:20 Kros/Enduro , Prizren

Kacik per kros

Viti: 2006
17 Mar 19:58 Kros/Enduro , Prizren

Kerkoj Croos deri 1500€

1 500 EUR

Viti: 2005
05 Dhj 19:20 Kros/Enduro , Mitrovicë

Ktm 250 cc 2011

1 100 EUR

Viti: 2011
02 Nën 18:28 Kros/Enduro , Prizren

Shlemi

Viti: 2018
21 Tet 13:56 Kros/Enduro , Ferizaj

Motocross Ktm 125cc kros

2 500 EUR

Viti: 2014
18 Sht 00:46 Kros/Enduro , Vushtrri

Ktm 250 Sx full cross

3 400 EUR

Viti: 2010
07 Shk 15:44 Kros/Enduro , Pejë

Ktm fullcross 125cc

750 EUR Price Reduced

Viti: 2018
16 Gush 18:25 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 125cc 2014

3 200 EUR

Viti: 2014
21 Qer 19:08 Të tjera , Gjilan

Bmx gjermam

85 EUR

Viti: 2010
30 Mar 18:07 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha

1 000 EUR

Viti: 2006
20 Dhj 20:07 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

kmt smc-r 690

Viti: 2013
19 Tet 12:58 Kros/Enduro , Prizren

KTM 125 FULL CROSS me dokumenta

1 100 EUR

Viti: 1990
17 Tet 23:21 Kros/Enduro , Prizren

KTM 125 FULL Cros...

1 100 EUR

Viti: 1990
28 Sht 20:49 Kros/Enduro , Rahovec

Mini kroos KTM

150 EUR

Viti: 2010
23 Dhj 22:08 Kros/Enduro , Ferizaj

kros ktm 125

1 900 EUR

Viti: 2006
13 Dhj 17:24 Kros/Enduro , Kastriot

KTM 125cc -08

3 000 EUR

Viti: 2008
10 Tet 22:57 Kros/Enduro , Ferizaj

Full kros ktm 125 cc -97

800 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM SX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione