Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 18:13 Sportiv , Pejë

Suzuki SV650S ABS

3 300 EUR

23 Mar 11:23 Kros/Enduro , Pejë

suzuki ts125r

1 100 EUR

18 Mar 21:44 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet

13 Mar 10:40 Skuter , Ferizaj

Shitet Suzuki Burgman 125cc

800 EUR

17 Shk 18:47 Skuter , Klinë

Suzuki katana

185 EUR

10 Shk 16:14 Skuter , Prishtinë

Suzuki 125����

450 EUR

30 Jan 22:17 Touring , Prishtinë

Shes

8 500 EUR

24 Jan 01:26 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet

1 EUR

23 Jan 12:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Suzuki 125

580 EUR

23 Jan 01:39 Kros/Enduro , Lipjan

cros 125 cc

380 EUR

06 Jan 12:52 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Shitet Suzuki vulozion 750c me dogan

8 500 EUR

31 Dhj 10:15 Touring , Gjilan

Suzuki DR 800 Big

2 990 EUR

29 Dhj 11:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Suzuki vl 750c

123 EUR

14 Nën 17:39 Skuter , Gjilan

SUZUKI EPICURO

680 EUR

06 Nën 20:25 Sportiv , Fushë Kosovë

Suzuki 750cc 2006

25 Tet 20:29 Sportiv , Therandë

Suzuki

1 600 EUR

17 Tet 23:32 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Shitet krosi

900 EUR

13 Tet 22:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Suzuki

600 EUR

Viti: 1998
12 Tet 01:53 Kros/Enduro , Prizren

Suzuki 450 LTR

4 000 EUR

Viti: 2013
06 Tet 11:48 Chopper/Coustom , Gjilan

Suzuki VS1400c

4 900 EUR

Viti: 2001
05 Tet 22:23 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki Full Cross

1 800 EUR

Viti: 2009
04 Tet 02:18 Sportiv , Prishtinë

Suzuki gsx600r

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
01 Tet 14:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

suzuki rmz 250 fullkros

Viti: 2008
28 Sht 14:38 Skuter , Prizren

Suzuki 49cc

405 EUR Price Reduced

Viti: 2000
27 Sht 23:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Malishevë

Matorr suzuki

Viti: 2011
19 Sht 15:29 Chopper/Coustom , Pejë

Shes Suzuki Bulevard 800

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
07 Sht 23:59 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki

3 500 EUR

Viti: 2017
07 Sht 22:59 Chopper/Coustom , Prizren

Suzuki intruder 1400

4 000 EUR

Viti: 1998
07 Sht 22:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Cross Suzuki RM-Z450

Viti: 2007
07 Sht 22:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Suzuki 600cc

1 600 EUR

Viti: 2002
31 Gush 09:49 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet cross

3 300 EUR

Viti: 2013
30 Gush 17:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

Suzuki gs500f RKS

1 450 EUR

Viti: 2007
28 Gush 13:22 Sportiv , Prishtinë

suzuki

3 800 EUR

Viti: 2007
22 Gush 23:44 Kros/Enduro , Therandë

Shitet SUZUKI Ts-r 125cc

650 EUR

Viti: 1989
16 Gush 20:39 Skuter , Gjilan

Suzuki AN 125

430 EUR Price Reduced

Viti: 2000
08 Gush 10:40 Chopper/Coustom , Gjilan

Suzuki VS 1400c

4 900 EUR

Viti: 2001

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione