Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | 125

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha 125 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:07 Skuter , Gjilan

Yamaha xcity 125

1 550 EUR Price Reduced

27 Mar 02:24 Skuter , Gjilan

Yamaha X max

1 550 EUR

22 Mar 14:35 Skuter , Pejë

Yamaha 125cc

2 300 EUR

21 Mar 19:21 Skuter , Klinë

Yamaha125cc

620 EUR

21 Mar 17:00 Skuter , Gjilan

Shitet scuteri

1 100 EUR

21 Mar 09:53 Skuter , Ferizaj

Yamaha xc125 cyngusx

16 Mar 22:31 Skuter , Prishtinë

X max 125 cc

1 300 EUR

13 Mar 14:23 Sportiv , Prishtinë

ymaha 125

Viti: 2013
11 Mar 00:27 Skuter , Prishtinë

Skuter 125 cc

1 400 EUR

21 Shk 11:59 Kros/Enduro , Shtime

Kros 125c

1 400 EUR

21 Shk 11:58 Kros/Enduro , Shtime

Kros

1 400 EUR

21 Shk 11:57 Kros/Enduro , Shtime

Kros

21 Shk 11:50 Skuter , Ferizaj

yamaha 125

280 EUR

17 Shk 16:13 Sportiv , Pejë

YAMAHA 120cc

280 EUR

16 Shk 21:03 Skuter , Mitrovicë

Yamaha 125 Cyngnusx

690 EUR

29 Jan 16:22 Kros/Enduro , Gjakovë

125cc

28 Jan 12:44 Kros/Enduro , Lipjan

Yamah dt 125 cc

350 EUR

26 Jan 17:35 Skuter , Prishtinë

yamaha 125

1 300 EUR

22 Jan 12:00 Kros/Enduro , Gjilan

Kross 125cc pa dokumenta

800 EUR Price Reduced

03 Jan 01:33 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri ne gjendje perfekte

18 Dhj 22:18 Sportiv , Drenas

Bajj ndrrim me sony

100 EUR

13 Dhj 17:13 Kros/Enduro , Therandë

Kros

550 EUR

11 Dhj 13:30 Të tjera , Pejë

Yamaha 125cc trailway

950 EUR

10 Dhj 19:26 Skuter , Prizren

Yamaha cygnus

1 200 EUR

06 Dhj 02:42 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha yz125 Kross

1 250 EUR

04 Dhj 18:59 Kros/Enduro , Pejë

Yamagata 125cc

1 000 EUR

26 Nën 06:24 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha

16 Nën 04:52 Skuter , Prishtinë

Yamaha Majesty 2011 125cc

700 EUR Price Reduced

14 Nën 00:44 Skuter , Drenas

Shes Yamaha 125c

560 EUR

03 Nën 20:40 Të tjera , Prishtinë

Shitet

700 EUR

18 Tet 11:21 Kros/Enduro , Pejë

Yamaha

18 Tet 11:09 Kros/Enduro , Dragash

Kros yamaha

800 EUR

17 Tet 23:33 Skuter , Therandë

Shitet

830 EUR

17 Tet 11:29 Sportiv , Deçan

Shitet

600 EUR

14 Tet 11:46 Skuter , Pejë

Gjam per Vespa Primavera����Pjes Dekoruse

1 EUR

Viti: 2021
14 Tet 11:40 Skuter , Pejë

Shitet Mbajts Per Xmax i ri Givi ����

1 EUR

Viti: 2021
13 Tet 11:44 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet qoperi 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2000
11 Tet 00:16 Sportiv , Prizren

yamaha 125 cc viti 2021

1 EUR

Viti: 2021
10 Tet 11:28 Skuter , Skenderaj

Yamaha 125 cc

450 EUR

Viti: 1998
05 Tet 22:36 Skuter , Prishtinë

X Max

1 EUR

Viti: 2012
28 Sht 01:36 Sportiv , Dragash

Shitet motoçikleta RIDE BLUR-125

2 200 EUR

Viti: 2014
22 Sht 21:07 Skuter , Gjilan

Yamaha Majesty 125 Cc V.p2000 Ndrrim Me Veture Pa dogan

880 EUR Price Reduced

Viti: 2000
13 Sht 02:53 Të tjera , Besianë

Shiten matorrat

Viti: 2001
11 Sht 01:48 Kros/Enduro , Gjilan

Shes yamaha 125tdr i 2000

1 550 EUR

Viti: 2000
09 Sht 13:43 Kros/Enduro , Lipjan

Yamaha dt 125 cc

700 EUR

Viti: 1987
09 Sht 13:12 Sportiv , Lipjan

Motorr

370 EUR

Viti: 2021
07 Sht 22:21 Skuter , Gjilan

Shitet me defekt pa karburator

150 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha 125 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione