Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | RD250

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha RD250 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Gush 11:55 Kros/Enduro , Gjilan

Kujta

Viti: 2004
12 Gush 13:01 Skuter , Ferizaj

Shes grand skuteri yamaha x Max 250 cc

2 390 EUR

06 Maj 21:28 Sportiv , Gjilan

Xmax 250cc

2 600 EUR

Viti: 2011
06 Sht 12:18 Skuter , Gjilan

Shitet yamaha 250 cc

1 200 EUR

Viti: 2000
19 Korr 10:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Malishevë

yamaha R125 2009

Viti: 2009
07 Qer 12:21 Skuter , Gjilan

Yamaha 250 cc grand

1 200 EUR

Viti: 2000
09 Shk 15:20 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal 250 cc

1 300 EUR

Viti: 2000
09 Shk 14:47 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal 250 cc

1 300 EUR

Viti: 2000
28 Jan 08:35 Skuter , Prishtinë

Yamaha Xmax 250 cc

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
25 Jan 00:05 Skuter , Gjilan

Shitet yamaha 250 kobik

950 EUR

Viti: 2000
28 Gush 21:01 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha X-max 250i

2 200 EUR

Viti: 2009
20 Gush 14:33 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal

900 EUR

Viti: 2000
19 Gush 23:02 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal

950 EUR

Viti: 2000
18 Gush 09:02 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal 250 cc

999 EUR

Viti: 2000
15 Gush 23:58 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal nga ch

1 000 EUR

Viti: 2000
14 Gush 12:17 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal 250 cc

999 EUR

Viti: 2000
13 Gush 17:24 Skuter , Gjilan

Grand skuter yamaha origjinal

1 000 EUR

Viti: 2000
13 Gush 16:12 Skuter , Gjilan

Shitet yamaha majesty 250 cc

1 000 EUR

Viti: 2000
12 Korr 21:58 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Shes krosin 250cc

3 000 EUR

Viti: 2018
16 Qer 10:42 Skuter , Prizren

Grand skuter yamaha 250

1 800 EUR

Viti: 1998
06 Qer 23:55 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet yamaha

1 650 EUR

Viti: 2009
30 Maj 00:27 Skuter , Besianë

Yamaha Majesty 250cc

1 000 EUR

Viti: 2018
31 Mar 20:05 Skuter , Gjilan

Grand skuter nga zvicra

999 EUR

Viti: 2000
30 Mar 17:50 Kros/Enduro , Dragash

Ndrrohet MOTORRI

Viti: 2000
30 Mar 17:38 Kros/Enduro , Dragash

Ndrrohet MOTORRI

Viti: 2000
18 Mar 23:21 Skuter , Gjilan

Grand skuter nga zvicra

999 EUR

Viti: 2000
05 Mar 23:51 Skuter , Gjilan

yamaha majesty nga zvicrra 250 cc

999 EUR

Viti: 2000
21 Sht 18:23 Skuter , Gjilan

Yamaha majesty 250 cc

999 EUR

Viti: 2000
18 Qer 23:10 Skuter , Pejë

Motorr

510 EUR Price Reduced

Viti: 2006
25 Pri 20:47 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha 250cc full cros

Viti: 2016
20 Korr 17:31 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
02 Maj 16:42 Skuter , Gjilan

Skuter Yamaha -01

1 200 EUR

Viti: 2001
11 Shk 13:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

YAMAHA

1 100 EUR

Viti: 2002
27 Jan 07:55 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj pjes per yamaha rd250

Viti: Më të vjetër se 80-tat
16 Nën 16:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2003
09 Nën 18:40 Skuter , Shtime

Skuterin 250 kubik

600 EUR

Viti: 1992
31 Tet 20:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha yp 250cc

800 EUR

Viti: 1997
22 Gush 17:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha MOMO DESIGN 250cc

Viti: 2015
10 Gush 14:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha momo design 250cc

Viti: 2015
27 Maj 10:10 Chopper/Coustom , Lipjan

Motor Yamaha 250cc

450 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha RD250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione