Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | YZF-R

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZF-R | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Tet 23:08 Sportiv , Prishtinë

Yamaha 250cc

2 000 EUR

Viti: 2012
09 Shk 16:12 Sportiv , Ferizaj

Yzf-r 125

2 500 EUR

Viti: 2013
10 Jan 13:30 Sportiv , Pejë

Shitet motorri

1 100 EUR

Viti: 2002
06 Sht 20:02 Sportiv , Malishevë

yamaha r125 2011

1 750 EUR

Viti: 2011
14 Gush 14:20 Sportiv , Prishtinë

Yamaha yzf r 125

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2009
30 Korr 12:38 Sportiv , Ferizaj

Yamaha YZF R6

Viti: 2008
21 Korr 10:20 Shitorja Sportiv , Gjilan

2020 Yamaha YZF R6

594 608 EUR

Viti: 2020
21 Maj 19:00 Sportiv , Prizren

Yamaha YZF1000R

1 900 EUR

Viti: 1999
11 Maj 13:20 Sportiv , Prishtinë

Yamaha yzf r 125

2 400 EUR

Viti: 2009
06 Shk 14:14 Sportiv , Malishevë

yamaha yzf R125

1 800 EUR

Viti: 2009
30 Dhj 23:32 Kros/Enduro , Shtërpcë

Yamaha 450 YZF 2013

3 500 EUR

Viti: 2013
29 Dhj 23:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Shitet motorri

Viti: 2004
14 Tet 18:37 Sportiv , Prizren

R1 1000cc

3 500 EUR

Viti: 2003
25 Gush 23:06 Sportiv , Gjilan

Yamaha yzf 750r

2 200 EUR

Viti: 2002
12 Korr 15:07 Sportiv , Prizren

Yamaha R1

6 500 EUR

Viti: 1988
13 Qer 02:37 Sportiv , Malishevë

Yamaha yzf R

2 200 EUR

Viti: 2009
10 Maj 16:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

SUPER YAMHA

Viti: 2018
29 Mar 17:10 Sportiv , Klinë

Yamaha yzf r 125

2 600 EUR

Viti: 2009
27 Mar 11:56 Sportiv , Mitrovicë

Yamaha yzf 1000cc

450 EUR

Viti: 2000
06 Shk 09:30 Sportiv , Prishtinë

Yamaha R1 modeli 2009 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
23 Jan 16:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

YAMAHA R125 ME 0.0KM

3 950 EUR

Viti: 2018
11 Sht 22:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha Yzf 450f

Viti: 2007
27 Qer 10:18 Sportiv , Pejë

yamaha r1 2006 auspuh stock

100 EUR

Viti: 2006
17 Mar 14:50 Sportiv , Ferizaj

YAMAHA YZF R125

Viti: 2013
04 Nën 14:05 Sportiv , Prishtinë

Yamaha R6

Viti: 2000
10 Tet 20:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Yamaha

3 000 EUR

Viti: 2008
28 Gush 17:47 Sportiv , Gjilan

Yamaha yzf1000rr

Viti: 2000
12 Gush 15:14 Sportiv , Skenderaj

Shoei

150 EUR

Viti: 2017
12 Gush 15:02 Sportiv , Skenderaj

Shark skwal

150 EUR

Viti: 2017
30 Pri 15:43 Sportiv , Fushë Kosovë

2015 Yamaha YZF-R6

5 000 EUR

Viti: 2015
28 Pri 09:57 Sportiv , Skenderaj

Yamaha R6 1 Vit Rexhistrim

5 300 EUR

Viti: 2007
17 Pri 01:52 Sportiv , Kaçanik

Shitet motori yamaha r6 viti 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
31 Mar 10:14 Sportiv , Prishtinë

KM 3500

4 800 EUR

Viti: 2005
24 Dhj 14:46 Kros/Enduro , Prishtinë

2015 YAMAHA YZF-R1M

8 900 EUR

Viti: 2015
02 Tet 21:13 Sportiv , Prizren

Yamaha R1

6 500 EUR

Viti: 2010
21 Korr 18:43 Sportiv , Gjakovë

Shitet Motori Yamaha r6

Viti: 1998
08 Korr 13:43 Sportiv , Prizren

Shitet YAMAHA R1

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
17 Pri 13:53 Sportiv , Gjilan

Yamaha r1

Viti: 2005
06 Pri 13:07 Sportiv , Gjilan

Yamaha r1

Viti: 2005
23 Mar 08:43 Sportiv , Prizren

SHITET Yamaha R1 .

2 500 EUR

Viti: 2000
19 Tet 10:17 Sportiv , Gjakovë

Yamaha

Viti: 2003
11 Tet 17:40 Sportiv , Mitrovicë

YAMAHA YZF-R6 2008 Shitet urgjent.

5 800 EUR

Viti: 2008
05 Tet 00:56 Sportiv , Kaçanik

Yzf r6 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
02 Tet 21:34 Sportiv , Rahovec

yamaha yzf 1100

1 500 EUR

Viti: 1998
20 Gush 04:09 Sportiv , Dragash

best selling motorcycle Yamaha R1

4 000 EUR

Viti: 2015
10 Gush 19:17 Sportiv , Gjilan

Yamaha R6

7 500 EUR

Viti: 2013
21 Korr 22:11 Sportiv , Lipjan

Shitet motorri yamaha r6

3 500 EUR

Viti: 2000
11 Qer 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Yamaha YZF R6 2015

4 000 EUR

Viti: 2015
02 Qer 12:36 Sportiv , Mitrovicë

YAMAHA R6 - ROSSI ME RKS

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZF-R | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione