250cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 150
Honda , 80
Piaggio , 40
KTM , 36
Kawasaki , 24
Kymco , 24
Shineray , 24
Suzuki , 24
Aprilia , 14
Vespa , 14
Lifan , 10
Jinling , 9
Barossa , 6
Bimota , 5
Skyteam , 5
SMC , 5
Adly , 4
BMW , 4
Daelim , 4
Peugeot , 4
Quadro , 4
SYM , 4
Derbi , 3
Gilera , 3
Husqvarna , 3
Italjet , 3
Aeon , 2
Bashan , 2
CPI , 2
Explorer , 2
Gasgas , 2
Malaguti , 2
Mz , 2
Cagiva , 1
CFMOTO , 1
Hyosung , 1
Jawa , 1
Luxxon , 1
MBK , 1
Online , 1
Sherco , 1
TGB , 1
Triumph , 1
Zhongyu , 1

Sot 11:32 ,

Yamaha majesty 250cc

1 100 EUR

Viti: 1997
Sot 03:16 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2006
Dje 19:19 ,

Grand Skuter Kumko

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Dje 09:22 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
25 Sht 20:22 ,

Husqvarna 250cc

1 EUR

Viti: 2004
24 Sht 18:27 ,

Yamaha x-city 250cc

1 700 EUR

Viti: 2008
22 Sht 22:59 ,

Atv

1 500 EUR

Viti: 2020
20 Sht 17:12 ,

Yamaha 250 cc Vp X-City

1 700 EUR

Viti: 2008
12 Sht 18:30 ,

Yamaha

Viti: 2012
08 Sht 11:31 ,

ATV 250cc

1 350 EUR

Viti: 2020
07 Sht 22:54 ,

motor 250cc

550 EUR

Viti: 2011
03 Sht 23:49 ,

Atv 250cc 4 rrotsh off roud

2 200 EUR

Viti: 2020
03 Sht 19:26 ,

Cross 250cc

700 EUR

Viti: 2006
02 Sht 22:01 ,

Kross

Viti: 2006
02 Sht 02:23 ,

Kross 250cc

8 EUR

Viti: 2006
31 Gush 20:23 ,

Honda 250cc --Ndrrim--

500 EUR

Viti: 1994
29 Gush 18:28 ,

KTM

3 700 EUR

Viti: 2012
29 Gush 12:13 ,

Motorr 250cc

950 EUR

Viti: 2008
28 Gush 21:15 ,

yosung 250cc

Viti: 2007
28 Gush 02:20 ,

Yamaha YP Majesty 250cc

420 EUR Price Reduced

Viti: 1999
27 Gush 19:15 ,

Shes Skuterin

1 100 EUR

Viti: 2012

  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë All Category
  • 250cc në kategorinë Kros/Enduro
  • 250cc në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë Sportiv
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim