250cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 190
Honda , 96
Piaggio , 65
Shineray , 51
KTM , 47
Suzuki , 31
Kawasaki , 29
Kymco , 24
Aprilia , 20
Vespa , 16
Jinling , 12
SYM , 10
Barossa , 9
Lifan , 9
Adly , 7
Peugeot , 7
Husqvarna , 6
SMC , 6
Bashan , 5
Bimota , 5
Skyteam , 5
BMW , 4
CFMOTO , 4
Daelim , 4
Gasgas , 4
Malaguti , 4
Quadro , 4
Derbi , 3
Gilera , 3
Italjet , 3
Mz , 3
Aeon , 2
CPI , 2
Explorer , 2
Baotian , 1
Benelli , 1
Beta , 1
Cagiva , 1
Ducati , 1
Hyosung , 1
Jawa , 1
Linhai , 1
MBK , 1
Online , 1
Polaris , 1
Puch , 1
Sherco , 1
TGB , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 250cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 250cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:09 ,

Vespa 250cc 1 vit RKS

2 500 EUR

Viti: 2009
Dje 17:52 ,

Yamaha X-MAX 250cc abs 2012

3 EUR

Viti: 2012
29 Korr 21:58 ,

Yamaha X max Sport 2011. 250cc. 10.000km

3 200 EUR

Viti: 2011
28 Korr 22:06 ,

Yamaha xmax 250 cc

1 000 EUR

Viti: 2007
28 Korr 19:13 ,

Motorr ATV 250cc ne RKS

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2018
28 Korr 10:52 ,

atv (4rrotsh)

Viti: 2010
27 Korr 23:27 ,

Atv motorr Cdi “ch”

1 850 EUR

Viti: 2012
27 Korr 06:31 ,

shitet ndrrohet 250cc

830 EUR

Viti: 2000
24 Korr 14:45 ,

ATV

1 700 EUR

Viti: 2010
24 Korr 12:03 ,

Shitet yamaha x city 250cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
23 Korr 11:02 ,

Piaggio Beverly 250cc

1 750 EUR

Viti: 2007
23 Korr 10:02 ,

Atv 250cc

400 EUR

Viti: 2010
22 Korr 22:51 ,

Honda VT 250cc

650 EUR

Viti: 1989
21 Korr 19:10 ,

Shes 250cc shineray

2 100 EUR

Viti: 2017
18 Korr 16:22 ,

Yamaha x max

1 EUR

Viti: 2006
17 Korr 20:24 ,

Shitet YAMAHA X-MAX 250cc 2008

1 450 EUR

Viti: 2008
12 Korr 17:57 ,

X max 250cc

3 300 EUR

Viti: 2013
12 Korr 15:16 ,

ATW

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 250cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 250cc në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • 250cc në kategorinë Kros/Enduro | Kawasaki
  • 250cc në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | Alfa 159
  • 250cc në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione